Контракты.ua

769  —  21.11.21
Кремль про "напад" на Україну: "істерика, що штучно нагнітається"
Кремль про

Заяви американської та української розвідок про підготовку вторгнення Росії в Україну є "істерикою, що штучно нагнітається", яка може призвести до провокацій.

Про це заявив речник президента Росії Дмитро Пєсков.

"Ця істерика нагнітається штучно. Звинувачують у якійсь незвичайній військовій активності на нашій території ті, хто пригнав свої збройні сили через океан. Тобто Сполучені Штати Америки", - заявив Пєсков.

На його думку, такі заяви є нелогічними та не зовсім пристойними.

Нагадаємо, голова Головного управління розвідки Міноброни України Кирило Буданов заявив, що Росія сконцентрувала понад 92 тисячі військовослужбовців біля кордонів з Україною. Кремль готується до нападу наприкінці січня чи на початку лютого, вважає Буданов.

Раніше президент Росії Володимир Путін заявив, що поки не бачив публікацій про воєнне вторгнення РФ в Україну, але вважає їх "алармістськими".

А раніше повідомлялося, що Пєсков вважає безпідставним нагнітанням напруженості ситуації заяви про можливе вторгнення РФ в Україну.

Статьи по теме
"Не можемо більше терпіти". Кремль заявив про "вторгнення" НАТО в Україну

Прессекретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що Росія спостерігає "поступове вторгнення" НАТО в Україну. За його словами, Москва не може більше з цим миритися.
17.01 — 666

Росія відмовилася відвести війська від кордонів України: повна заява
Росія відмовилася відвести війська від кордонів України: повна заява

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва не має наміру обговорювати з НАТО або США питання переміщення військ по території Росії. А вимоги "повернути їх в казарми" розглядатися не будуть.
14.01 — 439

Росія заявила про готовність застосувати армію за кордоном для
Росія заявила про готовність застосувати армію за кордоном для "захисту своїх громадян"

У Росії заявили про готовність застосувати збройні сили за кордоном для "захисту своїх громадян" у разі нападу на них. Однак, кажуть, що Росія нібито не має наміру ініціювати військову операцію проти України.
29.12.21 — 1114