Контракты.ua

505  —  21.11
Будь-яка агресія з боку Росії матиме для неї наслідки – Квін
Будь-яка агресія з боку Росії матиме для неї наслідки – Квін

Прояви агресії з боку Росії проти України та інших сусідів матимуть наслідки для російського керівництва – як з боку Сполучених Штатів, так і європейських країн.

Про це заявила в інтерв’ю Суспільному тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін, передає Укрінформ.

«Ми занепокоєні не тільки через нарощування військ, але й через агресивні заяви президента Путіна та інших російських високопосадовців. У великій кількості подібних заяв йдеться про те, що Україна – не незалежна держава, не має права вирішувати за себе, за свої майбутні союзи, й про те, що Україна не має власної територіальної цілісності, щоби її захищати», - зауважила Квін.

Вона підкреслила, що це непокоїть американську сторону, оскільки залишається дестабілізаційним фактором у ситуації.

«Ми працюємо з Україною і спостерігаємо за всім дуже уважно, і ми показуємо Росії, що будь-яка агресія з її боку буде мати наслідки»,- підкреслила дипломатка.

Вона також запевнила, що Сполучені Штати тісно співпрацюватимуть з європейськими партнерами, «щоби показати, якими саме будуть ці наслідки».

Водночас, як зауважила Квін, США тісно співпрацюють з Україною у сфері безпеки.

Як повідомляв Укрінформ, упродовж останніх тижнів взаємодія між США й Україною суттєво посилилась. Сполучені Штати відвідали міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба й міністр оборони Олексій Резніков. Обидва візити мали на меті зміцнення двостороннього стратегічного партнерства на тлі російської агресії проти України та наповнення його конкретними проєктами.