Контракти.ua

910  —  15.11.21
На каналі «Україна» покажуть матч Боснія і Герцеговина – Україна

У вівторок, 16 листопада, о 21:35 на загальнонаціональному каналі «Україна» покажуть матч між збірними Боснії і Герцеговини та України у рамках кваліфікації до Чемпіонату світу-2022 у Катарі.

Боснійці зіграють проти українців на стадіоні «Біліно Поле» у Зениці.

За підсумками матчу стане відома доля нашої збірної у цьому кваліфікаційному раунді.

Раніше збірна України зіграла внічию із Боснією і Герцеговиною. Перед цим українці провели поєдинки з національними командами Франції, Фінляндії та Казахстану. За підсумками ігор підопічні Олександра Петракова набрали 9 очок і посідають друге місце у групі D. Лідером турнірної таблиці, як і раніше, залишається Франція.

Трансляцію футбольного поєдинку збірної Боснії і Герцеговини проти збірної України дивіться ексклюзивно на загальнонаціональному каналі «Україна» у вівторок, 16 листопада.

Початок трансляції – о 21:35

Телеканал «Україна» – офіційний транслятор поєдинків національної збірної України.

Статьи по теме
Вистачило двох хвилин: український футболіст забив ефектний гол у дебютному матчі за латвійський клуб

Український півзахисник Артур Мурза відзначився забитим м'ячем у своєму першому офіційному поєдинку за латвійську "Вальмієру".
28.07 — 303

"Можуть спробувати себе тут": російських футболістів покликали грати в Африці через усунення в турнірах УЄФА та ФІФА

Російські клуби та збірні відсторонені від участі в міжнародних змаганнях під егідою УЄФА та ФІФА через війну в Україні. Проте, це відкриває для гравців і тренерів країни-агресорки "нові можливості" - їх уже запрошують до чемпіонату Нігерії.
19.07 — 407

"Не заслуговують називати себе українцями": Зозуля - про футболістів-зрадників Тимощука та Ордеця

Український футболіст Роман Зозуля висловився про своїх співвітчизників Анатолія Тимощука та Івана Ордеця, які продовжують працювати в Росії, незважаючи на повномасштабне вторгнення РФ на територію України.