Контракты.ua

617  —  14.11.21
Британія готова перекинути спецназ до України через загрозу вторгнення РФ, - The Mirror
Британія готова перекинути спецназ до України через загрозу вторгнення РФ, - The Mirror

Великобританія готова оперативно перекинути в Україну до 600 військовослужбовців, у тому числі щонайменше 400 спецназівців.

Про це повідомило напередодні видання Mirror із посиланням на джерела.

"Оперативна група до 600 британських військовослужбовців готова бути розгорнутою в Україні на тлі побоювань, що Росія готова вторгнутися", – йдеться у повідомленні.

За інформацією видання, підрозділи SAS та парашутного полку були попереджені, що вони можуть бути відправлені до України протягом кількох годин.

Ця підготовка ведеться після того, як воєначальники та голова зовнішньої розвідки МІ-6 повідомили прем'єр-міністру, що "президент Росії Володимир Путін становить явну та реальну небезпеку для України та Заходу".

Стверджується, що до підрозділу входять члени SAS та спеціального розвідувального полку, а також медики, інженери, зв'язківці та до 400 десантників із 16-ї десантно-штурмової бригади, що базується у місті Олдершот.

"Від 400 до 600 військовослужбовців готові. Їхнє спорядження упаковане, і вони готові відлетіти в Україну й або приземлитися, або спуститися з парашутом. Вони підготувалися для обох випадків", - розповіло джерело.

Статьи по теме
Лукашенко рассказал, как закончить войну на Донбассе
Лукашенко рассказал, как закончить войну на Донбассе

Лукашенко высказался на тему войны на Донбассе. Белорусский лидер советует украинским элитам сплотиться и дать России возможность сохранить лицо.  
05.04.20 — 2682

Поток мигрантов как гибридное оружие войн XXI века
Поток мигрантов как гибридное оружие войн XXI века

Одним из самых эффективных гибридных средств ведения войны в 21 веке стал поток мигрантов, спасающихся от войны и бедности из очагов военных конфликтов. Речь, в первую очередь, идет о многострадальной Сирии и миллионах беженцев в страны ЕС с момента вступления в конфликт РФ. Этот инструмент быстро освоила и соседствующая с ней Турция, которая за последние годы стала "отстойником" и "плотиной" на пути потока мигрантов из Сирии и других стран в более благополучные и мирные страны ЕС.
03.03.20 — 533

Газові війни у Нормандському форматі: що залишилося за кулісами зустрічі в Парижі
Газові війни у Нормандському форматі: що залишилося за кулісами зустрічі в Парижі

Майже тиждень Україна жила в очікуванні нормандського «дива» (перемоги, зради). І дива як і очікувалось, не сталось. Не те, що це добре чи погано, просто іншого не могло бути в принципі. Тим, хто очікував перемоги і настання миру, і тим хто очікував перехід червоних ліній і зради – однаково потрібно переглянути своє бачення принципів функціонування міжнародної політики в сучасному непростому світі. Бо всі ви є, в більшій чи меншій мірі, об’єктом маніпуляцій. Щоб зрозуміти це, потрібно зрозуміти основну мету зустрічі.
11.12.19 — 1039