Контракти.ua

583  —  11.11.21
Ткаченко подав у відставку з посади міністра культури
Ткаченко подав у відставку з посади міністра культури

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко подав у відставку. Серед причин - передача Держкіно до управління Кабінету міністрів та бюджету на сферу культури у 2022 році.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на його Facebook.

"Сьогодні написав заяву про відставку... звіт у Раді не за горами. Сьогодні надіслав свою заяву голові ВР Руслану Стефанчуку", - зазначив Ткаченко.

За його словами, серед причин відставки - рішення про передачу Держкіно до управління Кабінету міністрів без погодження з Міністерством культури та інформаційної політики.

"Такі стиль та підходи до управління процесами мене дивують - не мій концепт та цінності", - зазначив він.

Ткаченко уточнив, що не може погодитись із цим рішенням. Крім того, за його словами, уряд блокує створення Держслужби та Держінспекції з охорони культурної спадщини. Також однією з причин відставки є бюджет на культуру в 2022 році.

"І характер обговорення, і фінальна сума для мене є неприйнятними", - додав міністр.

Статьи по теме
Уряд Норвегії збільшить допомогу Україні: скільки планують виділити на 2026 рік
Уряд Норвегії збільшить допомогу Україні: скільки планують виділити на 2026 рік

Норвегія оголосила про збільшення цивільної підтримки України у 2026 році. Кошти спрямують на відновлення енергетики, підтримку лікарень і шкіл, гуманітарну допомогу та зміцнення обороноздатності України.
16.10 — 268

Удар по Кабміну: стало відомо, чим Росія влучила в урядову будівлю
Удар по Кабміну: стало відомо, чим Росія влучила в урядову будівлю

Під час нічної атаки на Київ у Кабмін влучила ракета з бойовою частиною 450 кг.
09.09 — 356

Україна потребує мільярди доларів допомоги на 2026 рік. В уряді назвали суму
Україна потребує мільярди доларів допомоги на 2026 рік. В уряді назвали суму

Міністерство фінансів передбачає, що дефіцит державного бюджету на 2026 рік буде складати 45 млрд доларів. На сьогодні в уряду є зобов’язання від зовнішніх партнерів щодо покриття лише 35 млрд доларів.
18.08 — 498