Контракты.ua

502  —  11.11.21
В Ізраїлі заявляють про підготовку до можливого збройного конфлікту з Іраном
В Ізраїлі заявляють про підготовку до можливого збройного конфлікту з Іраном

Начальник Генштабу армії Ізраїлю генерал-лейтенант Авів Кохаві заявив, що країна готується до можливого збройного конфлікту з Іраном та його проксі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Associated Press.

Кохаві додав, що армія країни «розробляє операційні плани та готується протистояти Ірану і можливій ядерній загрозі»

ЗМІ зазначають, що заява Кохаві прозвучала на тлі повідомлень про ракетні удари Ізраїлю по цілях у Сирії. Ізраїль завдав сотні ударів по цілях, пов’язаних з іранською армією, протягом останнього десятиліття, але рідко визнавав ці операції. Зараз експерти та військові відзначають загострення відкритого протистояння з Іраном, а також ескалацію конфлікту з боку ліванського озброєного угруповання Хезболла і проіранських угруповань в Сирії.

Ізраїль тлумачить Іран як «екзистенційну загрозу» і попереджає, що буде діяти із застосуванням військової сили, якщо буде необхідно запобігти використанню Іраном ядерної зброї.

Минулого місяця міністр закордонних справ Ізраїлю Яір Лапід заявив, що «в тому випадку, якщо терористичний режим отримає ядерну зброю, ми мусимо діяти».

Як повідомляв Укрінформ, за даними іракських спецслужб, замах на прем’єр-міністра Іраку за допомогою ударних дронів могли організувати в сусідньому Ірані.

Статьи по теме
Джонсон про можливе вторгнення Росії до України: це буде нова Чечня
Джонсон про можливе вторгнення Росії до України: це буде нова Чечня

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон вважає, що вторгнення Росії до України не є чимось неминучим. Але такий конфлікт може стати для російського президента Володимира Путіна "новою Чечнею".
25.01 — 260

Кремль про можливість вторгнення в Україну:
Кремль про можливість вторгнення в Україну: "Росія першою ніколи не нападала"

За словами прессекретаря президента Російської Федерації Дмитра Пєскова, Росія, нібито, ніколи не нападала ні на кого першою. Водночас звинувачення в адресу країни щодо агресії необхідні для розташування сил НАТО поблизу її кордонів.
27.12.21 — 603

Путін зробив несподівану заяву:
Путін зробив несподівану заяву: "РФ проти кровопролиття і збройних конфліктів"

Президент Росії Володимир Путін заявив, що нібито не хоче збройних конфліктів. Він виступає за те, щоб вирішувати питання "політико-демократичними засобами".
22.12.21 — 359