Контракты.ua

256  —  08.11.21
Малюська розповів, коли почнеться реєстрація олігархів
Малюська розповів, коли почнеться реєстрація олігархів

Рада національної безпеки та оборони почне вносити імена до реєстру олігархів наприкінці травня 2022 року.

Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська.

"З метою імплементації закону про олігархів найближчим часом Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення розробить та затвердить Порядок проведення перевірки ділової репутації покупця (потенційного покупця) засобу масової інформації, РНБОУ затвердить Положення про реєстр олігархів та порядок його формування та ведення, а також розробить такий реєстр. Введення в дію закону про олігархів припадає на період між травневими святами, а перші "номінаційні" засідання РНБОУ будуть можливі (з дотриманням усіх процедурних обмежень) вже з двадцятих чисел травня", - написав Малюська.

За його словами, олігархи повинні або отримати офіційний статус олігарха і потрапити під обмеження, встановлені новим законом, або позбутися ознак, які визначають їх як олігархів (наприклад, перестати впливати на політику, позбутися монопольного становища або продати медіа покупцю з бездоганною діловою репутацією.

"Тому, хто вирішить залишитися олігархом і після введення закону в дію, буде заборонено фінансувати політичні партії, бути покупцем об'єктів великої приватизації, фінансувати політичну агітацію у діловому світі", - зазначив Малюська.

Статьи по теме
В РНБО вважають, що за кібератакою на Україну стоїть Росія
В РНБО вважають, що за кібератакою на Україну стоїть Росія

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов відреагував на сьогоднішню масову кібератаку на державні органи України. За його словам, за цим вчинком стоїть Росія.
14.01 — 367

Олігархів набагато більше, ніж 13 – Данілов
Олігархів набагато більше, ніж 13 – Данілов

Майданчиком для Реєстру олігархів стане Державна інформаційно-аналітична система СОТА.
13.01 — 181

В Україні можуть розширити повноваження РНБО
В Україні можуть розширити повноваження РНБО

У парламенті пропонують розширити повноваження Ради національної безпеки та оборони (РНБО). Зокрема, у контексті карантинних обмежень.
10.01 — 240