Контракти.ua

804  —  03.11.21
У жовтні підтримка ОПЗЖ знизилась, "ЄС" та "УДАРу" зросла, - опитування
У жовтні підтримка ОПЗЖ знизилась,

Якби вибори до Верховної ради відбулися наприкінці жовтня 2021 року, то до парламенту могли б потрапити до 9 партій.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

"Слугу народу" готові підтримати 20% виборців серед тих, хто буде голосувати та визначився з вибором, "Європейську солідарність" - 15,8% українців, "Опозиційну платформу - За життя" - 12%, "Батьківщину" - 10,9%. За партію "Сила і честь" готові віддати голоси 6,4% виборців, за партію Мураєва "Наші" - 6,3%, "Українська стратегія Гройсмана" - 5,3%.

"УДАР Віталія Кличка" знаходиться на межі проходження до Верховної ради. Його підтримка становить 4,2%. З урахуванням статистичної похибки ця партія може подолати 5%-й бар’єр.

Підтримка інших політичних сил становить менше 4%.

Порівняно з вересневим дослідженням "Рейтингу", підтримка "Слуги народу" зменшилася на 5,4%, ОПЗЖ - на 0,4%. Інші політичні сили, які мають шанси пройти до парламенту, покращили свої позиції.

Опитування проводилося 21-23 жовтня 2021 року методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). В опитуванні взяли участь 2,5 тис. українців старше 18 років з усіх областей України, за виключенням тимчасово окупованих територій. Репрезентативність з довірчою імовірністю 0,95 не більше 2,0.

Нагадаємо, за даними опитування Соціологічної групи "Рейтинг", якби вибори президента України пройшли в кінці жовтня 2021 року, то в першому турі найбільше набрав Володимир Зеленський - 25,1% серед тих, хто голосуватиме і визначився з вибором. У порівнянні з початком вересня (31,1%) рейтинг чинного президента знизився.

Статьи по теме
Уряд визначив місця вручення повісток та уповноважених
Уряд визначив місця вручення повісток та уповноважених

Кабінет міністрів затвердив Порядок проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період.
21.05 — 177

Повістка в двері: чи вважатиметься законно врученою
Повістка в двері: чи вважатиметься законно врученою

Просто прикріплена повістка у дверях - не має юридичної сили.
13.05 — 150

У ВР проголосували за закон про інструменти народовладдя: що він запроваджує
У ВР проголосували за закон про інструменти народовладдя: що він запроваджує

У Верховній раді підтримали законопроект №7283, який запроваджує для мешканців громад кілька ефективних інструментів народовладдя. Завдяки ним вони зможуть безпосередньо впливати і ухвалювати рішення про те, яким повинен бути устрій і розвиток їхньої громади. Зокрема, в питаннях формування й розподілу місцевого бюджету.
09.05 — 194