Контракты.ua

5595  —  01.11.21
Зеленський очолив антирейтинг підтримки виборців — соцопитування
Зеленський очолив антирейтинг підтримки виборців — соцопитування

Президент Володимир Зеленський очолив антирейтинг серед ймовірних кандидатів на пост глави держави. Так, категорично відмовились голосувати за Зеленського у разі проведення виборів найближчим часом 31,9% усіх опитаних респондентів.

Майже такий самий показник непідтримки і у його попередника Петра Порошенка – 31,6%, свідчать дані опитування «Центру Разумкова».

Також нізащо б не голосували за Віктора Медведчука та Юрія Бойка по 24% опитаних, 15% не готові підтримувати Олега Ляшка, а 13,8% Юлію Тимошенко.

Тим не менше, якщо б вибори відбулися б найближчим часом, то найбільше голосів у першому турі отримав би Володимир  Зеленський —18,7% усіх опитаних.

Далі список підтримки кандидатів серед усіх опитаних виглядав би так: Петро Порошенко — 12,7%, Юрій Бойко — 6,2%, Дмитро Разумков — б 5,5%, Юлія Тимошенко — 5,0%, Володимир Гройсман— 4,1%, Ігор Смешко —3,1%.

При цьому якби ж у другий тур президентських перегонів потрапили Володимир Зеленський і Петро Порошенко, то 26,7% серед усіх опитаних відповіли, що проголосували б за чинного президента, а 21,3% — за колишнього.

Якщо ж брати до уваги лише тих, хто визначився з вибором, то результат виборів виглядав би так: за Зеленського проголосували б 55,6%, а за Порошенка — 44,4%.

Соціологічне дослідження проводилось службою Центру Разумкова на замовлення інтернет-видання «Обозреватель» з 23 по 27 жовтня 2021 року методом телефонного опитування серед1200 респондентів. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,9% з імовірністю 0,95.

Статьи по теме
Порошенко про ДБР: Вони брешуть, вони божевільні
Порошенко про ДБР: Вони брешуть, вони божевільні

П'ятий президент Петро Порошенко у відповідь на висунуті проти нього Держбюро розслідувань (ДБР) підозри щодо "вугільної справи" сказав: "Вони брешуть, вони божевільні".
вчера, 15:30 — 1311

Суд оголосив перерву у засіданні у справі Порошенка
Суд оголосив перерву у засіданні у справі Порошенка

Печерський райсуд Києва оголосив перерву в засіданні в понеділок, 17 січня, на якому розглядають клопотання про обрання запобіжного заходу екс-президенту Петру Порошенку у справі про незаконне постачання вугілля з окупованої території Донбасу.
вчера, 13:02 — 3293

«До булави треба ще й голови». Порошенко записав звернення до Зеленського
«До булави треба ще й голови». Порошенко записав звернення до Зеленського

П’ятий президент України, народний депутат Петро Порошенко заявив, що повертається рейсом із Варшави 09:10 у понеділок, 17 січня.
15.01 — 695