Контракти.ua

929  —  31.10.21
У ЗСУ пояснили, чому військові заходили у «сіру» Старомар'ївку
У ЗСУ пояснили, чому військові заходили у «сіру» Старомар'ївку

У Збройних Силах України заявили, що наразі всі підрозділи перебувають на своїх позиціях та опорних пунктах, спростувавши повідомлення у ЗМІ, начебто українські військові сьогодні взяли під контроль село Старомар'ївка на Донеччині.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє 93-тя ОМБр "Холодний Яр" ЗСУ в Фейсбуці.

"Керівництво 93 бригади Холодний Яр вкотре наголошує, що ніяких змін в положенні підрозділів 93 бригади не відбувається!

Усі підрозділи 93 бригади наразі знаходяться на своїх позиціях та опорних пунктах", - йдеться у повідомленні.

У 93-й ОМБр нагадали, що 26 жовтня з метою охорони робочої групи, яка проводила заходи щодо надання гуманітарної допомоги мешканцям населеного пункту Старомар'ївка та на прохання керівництва місцевої військово-цивільної адміністрації, група військовослужбовців 93 механізованої бригади зайняла спостережні пости на околицях населеного пункту Старомар'ївка та забезпечила безпечне перебування цивільних осіб в ньому.

"Після завершення роботи гуманітарної місії в той же день, 26 жовтня, усі військовослужбовці 93 бригади, які були задіяні для охорони робочої групи, залишили населений пункт Старомар'ївка та повернулися до своїх місць несення служби на лінії зіткнення відповідно до Мінських домовленостей.

На сьогодні жодного військовослужбовця бригади в межах населеного пункту Старомар'ївка немає", - запевнили у 93-й ОМБр.

У ЗСУ закликали не піддаватися провокаціям та інформаційній пропаганді окупантів.

Водночас сьогодні ЗМІ повідомили, начебто українська сторона взяла Старомар'ївку під контроль.

Як повідомляв Укрінформ, із початку доби 30 жовтня з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 4 порушення режиму припинення вогню, 1 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.