Контракти.ua

750  —  25.10.21
Данілов не бачить причин для Путіна закрити війну
Данілов не бачить причин для Путіна закрити війну

Глава РНБО Олексій Данілов вважає, що конфлікт на Донбасі може закінчити тільки президент РФ Володимир Путін, але у нього немає для цього причин.

Таку заяву він зробив в інтерв'ю РБК-Україна.

"Насправді, ключ від цього всього лежить у Москві. І якщо Путін не прийме рішення про те, що війну треба закінчувати, то ви можете все, що завгодно, писати і робити", - вважає Данілов.

Він додав, що сам поки не бачить аргументів, чому він це повинен робити. "Тому що це велика гра з дестабілізації ситуації не тільки на території України. Насправді його цікавлять більші території", - вважає секретар РНБО.

Данілов упевнений, що Путіна цікавить Європа, "йому дуже не подобається те, як вони себе ведуть". "Він вважає, що має показати Європі, як це "правильно "має відбуватися", - зазначив глава РНБО.

"Причому поведінка росіян в самій Європі - всі ці отруєння людей і так далі - це виклик, на який Європа не дає адекватних відповідей", - додав Данілов.

Також він зазначив бажання президента України Володимира Зеленського закінчити війну. "Але вона повинна закінчитися так, щоб ми не втратили свою територію і свою суб'єктність", - зазначив Данілов.

Статьи по теме
Axios: у “напружених” переговорах між США та Україною домінувало питання повоєнних кордонів
Axios: у “напружених” переговорах між США та Україною домінувало питання повоєнних кордонів

Переговори між США та Україною були зосереджені на тому, де, згідно з мирною угодою, буде проведено де-факто кордон з Росією.
01.12 — 219

Київ отримав лише
Київ отримав лише "сигнали". США та РФ обговорили завершення війни без України, - Reuters

Україна останнім часом отримала від Сполучених Штатів ряд "сигналів" стосовно пропозицій по угоді про завершення війни, але участі у обговорення деталей мирного плану не брала.
19.11 — 168

Україна наполягає на політичному рішенні ЄС щодо активів РФ у грудні, - Reuters
Україна наполягає на політичному рішенні ЄС щодо активів РФ у грудні, - Reuters

Україна спонукає європейських союзників прийняти політичне рішення про виплату "репараційного кредиту" в розмірі 163 млрд доларів, який базується на заморожених активах Росії, наступного місяця.
19.11 — 219