Контракты.ua

428  —  24.10
Адвокат Саакашвілі заявив, що в лікарні планують його ліквідацію
Адвокат Саакашвілі заявив, що в лікарні планують його ліквідацію

Адвокат екс-президента Грузії Ніка Гварамія заявив, що в тюремній лікарні планують імітувати бунт з метою ліквідації екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі.

Про це Гварамія заявив на брифінгу в неділю, 24 жовтня, передає видання Новини - Грузія.

Як відомо, Саакашвілі продовжує голодування в Руставський в'язниці вже 24 день. Лікарський консиліум, сформований при МОЗ Грузії, рекомендує перевести його в багатофункціональну клініку змішаного типу. У Мін'юсті згодні госпіталізувати екс-президента в лікарню глданської в'язниці в Тбілісі, наполягаючи, що вона підходить для голодуючих в'язнів.

"Переведення в тюремну лікарню буде пов'язано з проблемами безпеки і, за нашою інформацією, ці проблеми будуть імітовані нинішньою владою країни. Буде т.зв. імітований бунт, який закінчиться ліквідацією Михайла Саакашвілі", - сказав Гварамія.

Адвокати вимагають, щоб влада в найближчі години вирішила питання госпіталізації екс-президента в багатопрофільну клініку, де зможуть забезпечити безпеку Саакашвілі і подбати про його здоров'я з урахуванням усіх потреб.

"Існує ризик зупинки серця. В клініці повинна бути кардіологічна служба другого рівня. Зокрема, інтервенційна кардіологія, лабораторія ангіокардіології, імплантація кардіостимулятора ендокарда, імплантація і катетерная абляція, лікування стенокардії і тромботичних ускладнень", - сказав Гварамія, додавши, що в тюремній лікарні це неможливо.

Статьи по теме
На п’ятдесятий день голодування Саакашвілі звернувся до Байдена
На п’ятдесятий день голодування Саакашвілі звернувся до Байдена

Колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі через своїх адвокатів надіслав лист виданню Politico, в якому звинуватив чинну владу у Грузії в маніпуляціях на виборах, репресіях проти опозиції, а також закликав президента США Джо Байдена запровадити санкції проти уряду Грузії.
22.11 — 240

Саакашвілі просить захисту у США - Bloomberg
Саакашвілі просить захисту у США - Bloomberg

Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі, який перебуває у в'язниці, звернувся до влади США за допомогою.
19.11 — 567

Саакашвілі оголосив про припинення голодування
Саакашвілі оголосив про припинення голодування

Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі вирішив припинити голодування.
11.11 — 446