Контракты.ua

207  —  23.10
Нацбанк оштрафував кредитну спілку
Нацбанк оштрафував кредитну спілку

Національний банк 22 жовтня 2021 року застосував до кредитної спілки "Зараз" захід впливу за недотримання встановлених законом вимог до договору про споживчий кредит у вигляді накладення штрафу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НБУ.

"До кредитної спілки “Зараз” Національний банк застосував захід впливу у вигляді накладення штрафу за недотримання встановлених законом вимог до договору про споживчий кредит у розмірі 85 000,00 грн", - йдеться в повідомленні.

Таке рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив на засіданні 22 жовтня 2021 року.

Зазначається, що Національний банк, як орган, що здійснює регулювання та нагляд за діяльністю небанківських фінансових установ, виявив факт порушення вимог законодавства про захист прав споживачів фінансових послуг з боку кредитної спілки "Зараз".

Йдеться про невиконання вимог Закону України “Про споживче кредитування”, встановлених статтями 9, 12, 16, 19 цього Закону, яке ґрунтується на безпідставному твердженні кредитної спілки “Зараз”, що кредити, які надаються кредитною спілкою фізичним особам, не є споживчими.

Як повідомляв Укрінформ, з 1 липня 2020 року Національний банк став регулятором ринку небанківських послуг.

Статьи по теме
«Сірий» імпорт електроніки і побутової техніки скоротився на чверть
«Сірий» імпорт електроніки і побутової техніки скоротився на чверть

Упродовж першого року пандемії (з квітня 2020 року по березень 2021 року) частка “сірого” імпорту побутової техніки й електроніки зменшилася з 23% до 16%.
25.11 — 177

Україна отримала 700 млн доларів від МВФ
Україна отримала 700 млн доларів від МВФ

Україна за програмою stand-by отримала другий транш від МВФ в розмірі $699 млн.
24.11 — 127

Україні прогнозують рекордний урожай кукурудзи - до 40 мільйонів тонн
Україні прогнозують рекордний урожай кукурудзи - до 40 мільйонів тонн

Наступним етапом розвитку рослинництва в Україні має стати глибока переробка кукурудзи; це забезпечить і свій газ, і якісні корми для сільськогосподарських тварин.
23.11 — 168