Контракты.ua

593  —  22.10.21
У Києві зробили вже понад два мільйони COVID-щеплень
У Києві зробили вже понад два мільйони COVID-щеплень

У столиці зроблено 2 004 572 щеплення від COVID-19, дві дози вакцини вже отримали 1 000 257 містян.

Як передає Укрінформ, про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник у Фейсбуці.

«Тільки за останню добу у Києві зроблено 21 425 щеплень. Місто створило усі умови для того, щоб кожен охочий мав змогу щепитися. У столиці працює 21 міні-вакцинальний центр на базі закладів охорони здоров’я, 148 пунктів щеплень, 53 мобільні бригади та Центр масової вакцинації. Також вакцинуватися можна у 32 тимчасових вакцинальних пунктах великих торговельних центрів столиці та Центрів надання адміністративних послуг. Усі вони забезпечені вакцинами: CoronaVac/Sinovac Biotech, AstraZeneca, Cominarty/Pfizer-BioNTech», – розповів Поворозник.

Він нагадав, що вакцинуватися можна, звернувшись до свого сімейного лікаря, у реєстратуру закладу або зареєструватися через систему helsi.me.

«Сьогодні ситуація із захворюваністю на коронавірус у столиці досить складна. Щодня ми фіксуємо понад тисячу нових випадків захворювання. Дуже стрімко заповнюються лікарні хворими, які потребують кисневої підтримки. Сьогодні понад 50% ліжок, які підготувало місто для прийому хворих на коронавірус, вже зайняті. Загалом у важкому стані у лікарнях перебувають 1919 пацієнтів, на ліжках інтенсивної реанімації – 256 хворих. 33 пацієнти підключені до апарату штучної вентиляції легень, кисневої підтримки потребують 2195 хворих. Це не просто цифри, це – людські життя, які у цю хвилину рятують лікарі», – зазначив Поворозник.

За його словами, переважна більшість госпіталізованих – невакциновані, і помирають в абсолютній перевазі нещеплені пацієнти.

«Укотре наголошую, вакцинація – єдиний дієвий спосіб уберегти себе від важкого перебігу хвороби. Не чекайте, коли у столичних центрах вакцинації будуть стояти черги, як у тих містах, що вже у червоній зоні. Вакцинуйтеся, захистіть себе і своїх рідних», – закликав Поворозник.

Як повідомлялося, ситуація з розповсюдженням коронавірусу в столиці погіршується щодня. Київ знаходиться на порозі червоної зони.

За минулу добу в Україні зафіксували 22 415 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Статьи по теме
У Києві перейменували Арку дружби народів
У Києві перейменували Арку дружби народів

Київрада ухвалила рішення про перейменування Арки дружби народів на Арку свободи українського народу.
вчера, 11:56 — 1334

У Києві скорочують комендантську годину і продовжують роботу метро
У Києві скорочують комендантську годину і продовжують роботу метро

У Києві й Київській області скорочують тривалість комендантської години вночі, а також продовжують графік роботи громадського транспорту в столиці.
13.05 — 984

Кличко має 2 новини про транспорт: знову буде платним, ціна не зміниться
Кличко має 2 новини про транспорт: знову буде платним, ціна не зміниться

У Києві повернуть платню за проїзд у громадському транспорті, вона залишиться незмінною.
11.05 — 2270