Контракты.ua

5036  —  21.10.21
Свіжий рейтинг партій: кого українці підтримають на виборах до Ради
Свіжий рейтинг партій: кого українці підтримають на виборах до Ради

У середині жовтня 2021 року найвищу підтримку мають чотири партії.

А саме: "Європейська солідарність" (15,7% серед тих, хто визначився з вибором), "Слуга народу" (15,5%), "Батьківщина" (13,6%) та "ОПЗЖ" (13%). Місяць тому рейтинг президентської партії був значно вищим (20%).

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані опитування КМІС.

"Варто зазначити, що за формальними ознаками рейтинги політичних сил у групі лідерів відрізняються в межах статистичної похибки", - йдеться в повідомленні КМІС.

Далі йдуть "Сила і честь" (8,6%), "Наші" (5,7%), "Радикальна партія Ляшка" (5,6%), "Українська стратегія Гройсмана" (5,6%), "Свобода" (4,4%). У інших партій - нижча підтримка.


Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування 15-18 жовтня 2021 року серед 1200 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Метод - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера (computer-assisted telephone interviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує 3,2%.

Нагадаємо, за даними КМІС, у середині вересня, найбільшу підтримку мали партії "Слуга народу", яку підтримали 20% серед тих, хто збирається голосувати і визначився зі своїм вибором, а також "Європейська солідарність", яку підтримували 17,4% серед тих, хто визначився з вибором.Статьи по теме
Українські військові здобули чергові трофеї. З Кульбакіно їде захоплена техніка окупантів
Українські військові здобули чергові трофеї. З Кульбакіно їде захоплена техніка окупантів

З Кульбакіно у бік Миколаєва рухається захоплена техніка російських військових. Голова ОДА Віталій Кім попросив не відкривати вогонь.
05.03 — 6527

Рада запровадила воєнний стан
Рада запровадила воєнний стан

Верховна Рада запровадила воєнний стан в Україні. За проголосували 300 народних депутатів.
24.02 — 570

Рейтинг партій: до Ради можуть пройти сім політсил
Рейтинг партій: до Ради можуть пройти сім політсил

Якби вибори відбувалися в середині грудня 2021 року, до Верховної ради пройшли б сім політичних сил. Подолали б 5%-ний прохідний бар’єр "Слуга народу", "ЄС", "Батьківщина", "ОПЗЖ", "Розумна політика" та "Сила і честь".
21.12.21 — 392