Контракты.ua

1182  —  12.10
З вулиць Києва приберуть 170 маршруток з підробленими документами
З вулиць Києва приберуть 170 маршруток з підробленими документами

Департамент транспортної інфраструктури КМДА розірвав з двома перевізниками договори на обслуговування 21-го міського маршруту загального користування.

Як передає Укрінформ, про це сказав заступник голови КМДА Костянтин Усов, повідомляє Офіційний портал Києва.

"Рішення про розірвання договорів на маршрутах, на яких загалом здійснюють перевезення 172 автобуси, було ухвалене 6 жовтня. Департамент транспортної інфраструктури ухвалив його за результатами перевірки документів у рамках проведення аудиту з боку Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту Київської міської державної адміністрації", - повідомив він.

Аудит, що триває досі, був ініційований за дорученням Київського міського голови після того, як у липні цього року через втрату довіри був звільнений увесь попередній склад Комунальної служби перевезень.

«Перевірка виявила, що на попередні конкурси заради перемоги в них цими перевізниками подавалися сфальшовані дані. Зокрема, невірно вказувалися державні номери та пасажиромісткість автобусів, період оновлення автобусного парку та інформація щодо екологічності машин. Також на конкурс заявлялися одні автобуси, а документи підкладалися на зовсім інші», – розповів Усов.

За його словами, місто у зв’язку з цим готується до «певної бурхливої реакції» з боку усунутих перевізників.

«На відповідні маршрути будуть спрямовані компенсаторні сили комунального «Київпастрансу», а також інших перевізників. Безперебійність роботи громадського транспорту є пріоритетом, будь-які спроби маршруточної мафії саботувати перевезення киян лише змусять мерію діяти більш рішуче», - зазначив він.

У КМДА повідомили: щоб запобігти провокаціям, незаконним силовим діям і не допустити фізичного знищення або викрадення перевізниками-порушниками документів, щодо яких аудит продовжується, Комунальна служба перевезень уклала договір з Муніципальною вартою та посилила охорону підприємства.

Як повідомлялося, столична влада звільнила керівника Комунальної служби перевезень, а також усіх її працівників.

Статьи по теме
У Кличка спростували перекриття мосту Патона – це «маніпуляція»
У Кличка спростували перекриття мосту Патона – це «маніпуляція»

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник спростував інформацію про нібито перекриття з 29 листопада мосту Патона.
24.11 — 766

Київ може найближчим часом вийти з «червоної» зони карантину - Кличко
Київ може найближчим часом вийти з «червоної» зони карантину - Кличко

Київ може вийти з "червоної" зони епіднебезпеки та перейти у "помаранчеву", якщо збережеться позитивна динаміка із захворюваністю на коронавірус.
23.11 — 2212

Ртутний Чорнобиль посеред отруйних руїн: Чому завод
Ртутний Чорнобиль посеред отруйних руїн: Чому завод "Радикал" загрожує Києву катастрофою

Розвалини радянського підприємства на лівому березі столиці містять в собі понад 200 тонн ртуті, яка щодня загрожує Києву екологічною катастрофою.
22.11 — 573