Контракты.ua

453  —  28.09
МЗС назвало вигоду від "Нормандії" з Меркель
МЗС назвало вигоду від

У разі проведення саміту нормандської четвірки за участю канцлера Німеччини Ангели Меркель, прийняті на ньому рішення залишаться актуальними і для нового уряду ФРН.

Про це у вівторок, 28 вересня, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"У Німеччині спадкова зовнішня політика, тому ми переконані, що навіть якщо саміт "нормандський" пройде за участі пані Меркель, то ті рішення, зобов'язання, які будуть взяті, залишаться актуальними і для нового уряду Німеччини", - сказав він.

Також він прокоментував перспективи майбутньої коаліції в Німеччині для України.

"Це буде дуже прагматичний новий німецький уряд. Він не буде антиукраїнським, Він буде, перш за все, займатися внутрінімецькими питаннями. І пан Шольц, і пан Лашет нам зрозумілі. Але найважливіше тут - якою буде коаліційна угода з лібералами і "зеленими". Якщо це буде коаліція ліберали плюс "зелені" і Християнські демократи або Соціал-демократи, то можуть бути відмінності в нюансах, але принципово, якихось різких змін я не очікую", - сказав Кулеба.

Статьи по теме
Кулеба назвав ключове очікування України від ЄС
Кулеба назвав ключове очікування України від ЄС

Глава МЗС Дмитро Кулеба заявив, що Україна виконує всі реформи, необхідні для євроінтеграції.
21.10 — 318

МЗС РФ офіційно визнав участь росіян у збройному конфлікті на сході - Україна в ТКГ
МЗС РФ офіційно визнав участь росіян у збройному конфлікті на сході - Україна в ТКГ

Українська делегація для участі у Тристоронній контактній групі заявляє, що МЗС РФ офіційно визнав участь російських громадян в збройному конфлікті на сході України.
21.10 — 385

Кулеба - Пєскову: Найгірший сценарій вже відбувся
Кулеба - Пєскову: Найгірший сценарій вже відбувся

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба різко відповів на випад прес-секретаря президента РФ, який заявив, що вступ України в НАТО буде гіршим сценарієм для Росії. Кулеба сказав, що найгірший сценарій вже відбувся.
18.10 — 199