Контракты.ua

744  —  28.09.21
Кулеба розповів про "історичний шанс" для України в сфері енергетики
Кулеба розповів про

  Це поставки водню в Німеччину.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповів про "історичний шанс" для України в сфері енергетики.
Країна може стати важливим постачальником і навіть відтіснити з цього ринку Росію. Слова політика прозвучали в ефірі ICTV.
Так, Кулеба пояснив, що мова йде про постачання до Німеччини водню.

"Завдяки зеленому водню Україна для Німеччини може стати тим, ким є Росія для Німеччини в газовій галузі. Це дійсно історичний шанс", - сказав він.

За словами міністра, важливо не втратити отриману можливість і побудувати необхідний зв'язок між країнами. Вона допоможе вивести Україну на основні позиції не тільки в зовнішній політиці ФРН, але і у внутрішній.

Відзначимо, що в рамках візиту Ангели Меркель до Києва 22 серпня між "Нафтогазом" і німецьким газовим трейдером був підписаний меморандум про взаєморозуміння в сфері водневої економіки.

Крім того, в 2020 році в ЄС було затверджено стратегію, в якій Україну визначили пріоритетним партнером через потенціалу виробництва водню, а також наявної у держави інфраструктури з ЄС.

Статьи по теме
В Германии протестовали против строительства завода Tesla
В Германии протестовали против строительства завода Tesla

Жители местности Грюнхайде земли Бранденбург, недалеко от немецкой столицы Берлина, высказались против планов Элона Маска построить вблизи с ними новый завод Tesla.
27.01.20 — 1259

В Украине ввели запрет на отечественные зеленку, йод и валерьянку
В Украине ввели запрет на отечественные зеленку, йод и валерьянку

Теперь украинцы не смогут купить в аптеках 18 популярных препаратов. Из аптек изымают настойки валерианы и боярышника, димексид, камфорное масло, пертусин, медицинский спирт, пероксид водорода и другие популярные препараты.
14.03.19 — 1464

В Европе закроют последний завод по производству компьютеров
В Европе закроют последний завод по производству компьютеров

В 2020 году в баварском Аугсбурге закроют завод Fujitsu, который является последним производителем компьютеров в Европе.
27.10.18 — 2063