Контракты.ua

772  —  27.09
У Путіна розповіли, як реагуватимуть на появу військ НАТО в Україні
У Путіна розповіли, як реагуватимуть на появу військ НАТО в Україні

Російська Федерація і Білорусь спільно реагуватимуть на появу інфраструктури НАТО в Україні. Це будуть дії, спрямовані на "безпеку обох країн".

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ТАСС.

Зокрема, прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков підтвердив, що на зустрічах Володимира Путіна і Олександра Лукашенка обговорюються такі можливості.

"Тема потенційного розширення військової інфраструктури НАТО на територію України неодноразово згадувалася президентом Путіним", - зазначив він.

За його словами, відповідні заходи Росії і Білорусії на розширення НАТО будуть "дії щодо забезпечення безпеки двох держав".

"Президент Путін говорив, що це знаходиться за межею тих самих червоних ліній, про які він неодноразово говорив раніше", - додав Пєсков.

Нагадаємо, до цього у Путіна називали прагнення України до НАТО "безпосередньою загрозою" для Росії.

При цьому заступник голови Адміністрації президента Росії Дмитро Козак заявляв, що у Україна має суверенне право на вступ до НАТО та Європейського союзу.Статьи по теме
Росія побила антирекорд - понад 1200 смертей від коронавірусу за добу
Росія побила антирекорд - понад 1200 смертей від коронавірусу за добу

За добу 8 листопада в Росії від коронавірусу померло 1 211 людей. Така кількість смертей від COVID-19 є для країни рекордною за весь час пандемії.
10.11 — 1217

Справа
Справа "скіфського золота": у Путіна хочуть продовження судового процесу після перемоги України

У президент РФ Володимира Путіна відреагували на перемогу України у справі "скіфського золота".
27.10 — 1069

У Росії четвертий день поспіль - найбільше випадків COVID-19 з початку пандемії
У Росії четвертий день поспіль - найбільше випадків COVID-19 з початку пандемії

У Росії четвертий день поспіль фіксується максимальна кількість інфікованих коронавірусом за всю пандемію - 33 428 осіб, на три дні раніше було - 32 351, 31 362, 30 489, також повторено максимальний показник померлих від COVID-19 - у суботу, як і в п'ятницю-четвер, померло 980 осіб, три дні тому - 965.
18.10 — 1501