Контракты.ua

314  —  24.09
Бойовики на Донбасі почали масштабні навчання із залученням цивільних сил
Бойовики на Донбасі почали масштабні навчання із залученням цивільних сил

Російські окупанти посилили бойову підготовку на Донбасі цього тижня. Бойовики проводять масштабні навчання із залученням цивільних сил і резервістів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-центр Міноборони.

"Російське окупаційне командування на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях нарощує інтенсивність бойової підготовки у з’єднанях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, ворог розпочав масштабні мобілізаційні командно-штабні навчання із залученням цивільних сил і засобів та призваних на збори резервістів.

За інформацією розвідки, російсько-окупаційні війська проводять у цьому році збори з резервістами у два етапи: підготовчий (21-25 вересня) і заліковий (4-8 жовтня).

Водночас бойовики під керівництвом російських інструкторів поводять інтенсивні навчання з артилерійських, танкових, мотострілецьких, розвідувальних та інженерно-саперних підрозділах з виконанням стрільб зі штатної зброї, водіння бойових машин та з розвідувально-диверсійної підготовки.

Статьи по теме
Війна на Донбасі: три обстріли, без втрат
Війна на Донбасі: три обстріли, без втрат

Упродовж минулої доби, 14 жовтня, російсько-окупаційні війська 3 рази порушували режим припинення вогню, з них 1 раз із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.
вчера, 12:40 — 252

Ситуація на Донбасі
Ситуація на Донбасі "близька до нестабільної". Окупанти блокують місію ОБСЄ

Ситуація у сфері безпеки вздовж лінії зіткнення на сході України вважається "близькою до нестабільної". Хоча за останні два тижні спостерігалося незначне зниження кількості порушень режиму припинення вогню.
14.10 — 211

Війна на Донбасі: шість обстрілів, без втрат
Війна на Донбасі: шість обстрілів, без втрат

Упродовж минулої доби, 12 жовтня, російсько-окупаційні війська 6 разів порушували режим припинення вогню, 2 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.
13.10 — 280