Контракты.ua

203  —  23.09
Мінцифри анонсувало нові послуги в додатку "Дія"
Мінцифри анонсувало нові послуги в додатку

Міністерство соціальної політики спільно з Міністерством цифрової трансформації анонсували нові послуги на порталі "Дія".

Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

Зазначається, що запроваджуються понад 10 нових соціальних послуг у пілотних областях, які зараз визначаються.

Зокрема, на порталі "Дія" можна буде оформити онлайн житлові субсидії, отримання пенсій, державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, а також звернення в електронній формі за соціальними послугами.

Уряд схвалив відповідну постанову.

"Тепер, щоб отримати житлові субсидії, не потрібно буде збирати купи документів та ходити в різні установи. Достатньо заповнити заявку на порталі "Дія". Це значно спростить життя українським родинам", - йдеться в повідомленні.

У межах пілотного проєкту українці зможуть отримувати державну соцдопомогу на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування; на дітей одиноким матерям; на тяжкохворих дітей; під час усиновлення дитини; особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

Також люди зможуть на порталі отримувати пенсії, звертатися за наданням соціальних послуг та призначенням компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги. Можна буде подавати усі необхідні заяви та декларації в електронному вигляді, без зайвих черг та витраченого часу.

До кінця цього року пілотний проєкт запрацює для громадян не менше ніж у двох областях.

Статьи по теме
Telegram став заміною даркнету
Telegram став заміною даркнету

Мессенджер Telegram став ринком, на якому кіберзлочинці продають, купують і діляться вкраденими даними і інструментами для злому.
17.09 — 295

Потужний спалах на Сонці може спричинити глобальний інтернет-збій
Потужний спалах на Сонці може спричинити глобальний інтернет-збій

Американська дослідниця Сангіті Абду Джіоті прогнозує проблеми з Інтернетом через сонячні спалахи, які супроводжуються корональними викидами.
08.09 — 252

LG больше не будет выпускать смартфоны
LG больше не будет выпускать смартфоны

Южнокорейская корпорация LG Electronics Inc. анонсировала, что с 31 июля не будет производить и продавать смартфоны из-за многолетних убытков на фоне усиления конкуренции.
06.04 — 356