Контракты.ua

252  —  19.09
В Індонезії силовики ліквідували місцевого лідера ІДІЛ
В Індонезії силовики ліквідували місцевого лідера ІДІЛ

Найбільш активного бойовика Ісламської держави в Індонезії Алі Калору було вбито в перестрілці з силами безпеки під час проведення контртерористичної операції в джунглях острова Сулавесі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє газета Guardian.

За словами військового начальника провінції Центральний Сулавесі, бригадного генерала Фаріда Макруфа, Калора був одним із двох бойовиків, убитих у перестрілці. Генерал ідентифікував іншого підозрюваного екстреміста як Джака Рамадана.

Двоє чоловіків були застрелені під час рейду в суботу спільною групою військових і поліціянтыв у гірському районі Паріджі-Мутунг у центральній частині Сулавесі, сказав Макруф. Ця місцевість межує з районом Посо, який вважається осередком екстремізму в провінції.

«Алі Калора був найбільш розшукуваним терористом і лідером MIT», - сказав Макруф, маючи на увазі воєнізоване угруповання моджахедів Східної Індонезії, яке заявило про свою відданість ІДІЛ. Він додав, що сили безпеки розшукують ще чотирьох членів угруповання.

Моджахеди Східної Індонезії взяли на себе відповідальність за кілька вбивств поліціянтів та християн, які становлять релігійну меншину в країні.

В останні місяці влада активізувала антитерористичні операції в Центральному Сулавесі. Угрупування МІТ присягнуло на вірність ІДІЛ у 2014 році.

Статьи по теме
Столица Индонезии
Столица Индонезии "переезжает": куда и когда ее перенесут

Проект переноса столицы из Джакарты оценивается в 32,5 млрд долларов.
28.08.19 — 481