Контракты.ua

481  —  17.09
Бюджет для лохів. Де, насправді, крадуть найбільше
Бюджет для лохів. Де, насправді, крадуть найбільше

Вадим Денисенко, нардеп минулого скликання: Коли ми говоримо про те, чому у нас нічого не виходить і, найближчим часом нічого не вийде, ми маємо знати всього дві цифри з бюджету.

1. Бюджет складає 1 трильйон 277 мільярдів

2. Обслуговування боргу – 574 млрд грн (частина грошей буде взята із нових боргів, взятих в 2022 році).

Ми можемо тисячу разів говорити переможні реляції, але в бюджеті немає нічого, що створює нові бізнеси і нові гроші в майбутньому. Вся логіка бюджету – день простояти і ніч протриматися.

Ви спитаєте, чого там немає (соціалку я не беру)?

Там немає грошей на відновлення роботи хоча б одного НПЗ (якщо завтра Білорусь перекриває кордон, наша армія може зупинитися за 3-4 тижні (майже 70% дизеля - імпорт).

Там немає нічого про перехід на водневу енергетику, на яку ми змушені будемо перейти в наступні роки

Там немає нічого про онлайн освіту. Рекордні цифри на освітян – це про університет майбутнього Зеленського, а не про зміну системи.

Там немає нічого про науку, яка мала б стати драйвером бізнесів.

І там немає нічого для стимулювання власного виробника і локалізацію виробництва в нас.

І найголовніше: у нас ніхто не говорить про реструктуризацію боргу. Ви спитаєте чому? Відповідь дуже проста: бюджет потрібен перш за все фінансовим спекулянтам. І він пишеться перш за все ними самими і під них самих. Борги потрібні їм, бо вони роблять їх значно багатшими.

А ми, лохи, бадаємося про те, дали плюс сто мільйонів на медицину чи ні. Головні спекуляції відбуваються навколо наших боргів. А ті 10% які крадуть з доріг чи ковідного фонду – це так, на булавки. А нам розповідають, що саме там і є наша проблема. Одним словом, лохам можна втюхати все, що завгодно.

Автор: Вадим Денисенко, журналіст, бізнесмен, народний депутат України 8-го скликання

Статьи по теме
После отставки Разумкова: Зеленский на пути вниз
После отставки Разумкова: Зеленский на пути вниз

Юрий Романенко: Отставка Разумкова является переломным этапом президентства Владимира Зеленского. На Банковой царит эйфория, поскольку видят перед собой безграничные возможности, которые открывает контроль над всеми ветвями власти. Чем это чревато?
12.10 — 421

«Пусть ненавидят, лишь бы боялись». Последний шанс Разумкова
«Пусть ненавидят, лишь бы боялись». Последний шанс Разумкова

Виктор Небоженко: Для того чтобы остаться на своем посту спикера Верховной Рады Разумков должен публично попросить прощения у жестокого и скандального Арахамии, куратора монобольшинства фракции «Слуг народа» и «директора парламента», за нанесенные ему морально-политические обиды и излишнюю гордыню. А также демонстративно покаяться в легкомыслии и политических ошибках перед «Партией» и лично Президентом Украины Зеленским.
05.10 — 929

Интрига российских выборов: следите за руками и спасибо Навальному
Интрига российских выборов: следите за руками и спасибо Навальному

Игорь Тышкевич, политолог: Что меня действительно занимает в подсчёте голосов в РФ – позиция партии «Новые люди». Это формально либеральный проект, созданный владельцем Faberlic Алексеем Нечаевым. Созданным как раз под выборы в Думу. Сейчас у партии уже меньше 7%, хотя после первых блоков подсчётов было почти 8. Почему это интересно?
21.09 — 367