Контракты.ua

488  —  15.09
Кабмін схвалив стратегію інформаційної безпеки України
Кабмін схвалив стратегію інформаційної безпеки України

Кабінет міністрів схвалив стратегію інформаційної безпеки України. Вона спрямована на протидію Росії в інформаційному просторі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на матеріали до сьогоднішнього засідання уряду.

Схвалений документ включає заходи протидії дезінформації та маніпуляції з боку Російської Федерації, а також передбачає боротьбу з низьким рівнем медіаграмотності українців.

Стратегія розрахована до 2025 року, за цей час має бути сформований і захищений інформаційний простір, боротьба з незаконним контентом, інформаційна реінтеграції громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях України.

Далі стратегію інформаційної безпеки має схвалити РНБО.

Статьи по теме
Кабмін має намір заборонити працювати невакцинованим чиновникам
Кабмін має намір заборонити працювати невакцинованим чиновникам

Кабмін має намір рекомендувати допускати на роботу тільки співробітників органів центральної влади, що мають щеплення від COVID-19 або негативний ПЛР-тест.
20.09 — 10358

Стало відомо, коли буде рішення про
Стало відомо, коли буде рішення про "жовту" зону в Україні

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) цього тижня розглядатиме переведення України до "жовтої" зони адаптивного карантину. Рішення очікується в четвер, 9 вересня.
07.09 — 617

Зеленський анонсував відставки в Кабміні Шмигаля
Зеленський анонсував відставки в Кабміні Шмигаля

Президент Володимир Зеленський повідомив, що робота далеко не всіх членів уряду його влаштовує, і тому деякі міністри незабаром можуть піти у відставку.
23.08 — 1069