Контракты.ua

272  —  10.09
«Ранок з Україною»: ТОП-6 порад психологині, як повернути пристрасть у стосунках
«Ранок з Україною»: ТОП-6 порад психологині, як повернути пристрасть у стосунках

В авторській рубриці «Жити легко з Адамовою», яка виходить в програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна», психологиня та коуч Олена Адамова розповіла, що робити, якщо після народження дитини охололи почуття між чоловіком та дружиною.

«Це достатньо розповсюджена проблема у стосунках, через яку руйнується близько 70% пар. Порядок у родині буде лише в тому випадку, коли жінка вибудовує таку ієрархію: я – сама для себе, мій чоловік – для мене і аж потім – діти. При цьому дуже важливо залишатись жінкою і коханкою-жінкою для свого чоловіка, а не дотримуватись лише однієї функції – мами», – коментує психологиня Олена Адамова в ефірі каналу «Україна».

Експертка дала цінні поради, як діяти, якщо відчуваєте, що стосунки з чоловіком стають холоднішими:

подбайте про те, що робить вас щасливою: зустріч з подругами, прочитання книжки, дивитись фільми чи улюблена робота;

поверніть собі жіночність: оновіть гардероб, порадуйте себе новеньким аксесуаром, а ще краще – відвідайте магазин жіночої білизни з ціллю заново здивувати свого коханого;

шукайте щось нове в своєму партнері: проблеми починаються тоді, коли ми дивимось на свого партнера, як на відкриту книгу. Шукайте в ньому щось нове, адже всі ми змінюємось і розвиваємося;

будьте відвертими: не мовчіть про свої потреби та бажання, зокрема інтимні. Розкривайтесь самі, як нова людина, і помічайте зміни в людях, які вас оточують;

влаштуйте з чоловіком побачення: місце не має значення – це буде ресторан, парк чи ліс. Але зробіть акцент на тому, що ви йдете на побачення;

пишіть одне одному романтичні СМС-повідомлення: це допоможе підтримувати пристрасть.

«Народження дитини першої, другої чи третьої – це завжди криза у стосунках. А криза – це шанс вивести стосунки на новий рівень. Розвивайтесь, пізнавайте одне одного і отримуйте задоволення», – радить психологиня Олена Адамова у програмі «Ранок з Україною».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

 

Статьи по теме
«Ранок з Україною»: ТОП-5 порад психологині, як підвищити самооцінку
«Ранок з Україною»: ТОП-5 порад психологині, як підвищити самооцінку

Ведуча постійної рубрики «Жити легко з Адамовою» програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна», психологиня і коуч Олена Адамова розповіла, що робити людям із заниженою самооцінкою, щоб позбутись комплексів.
21.10 — 307

У «Ранку з Україною» дали поради, як позбутись осінньої хандри
У «Ранку з Україною» дали поради, як позбутись осінньої хандри

У програмі «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 6:30 на телеканалі «Україна», ведучі Лілія Ребрик і Анатолій Анатоліч з’ясували, чи існує таке поняття як осіння хандра та як позбутись цього стану.
21.10 — 264

Мамам на замітку: Олена Адамова в «Ранку з Україною» дала поради з виховання хлопчиків
Мамам на замітку: Олена Адамова в «Ранку з Україною» дала поради з виховання хлопчиків

У постійній рубриці «Жити легко з Адамовою» програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» психологиня і коуч Олена Адамова розповіла, як виховувати сина, щоб виростити справжнього чоловіка.
20.10 — 463