Контракты.ua

567  —  09.09
Лавров назвав умову нормандської зустрічі
Лавров назвав умову нормандської зустрічі

Нормандська зустріч представників України, Росії, Німеччини та Франції матиме сенс за певних умов. Російська сторона наполягає на тому, що вони мають обговорити виконання мінських угод.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-конференцію міністра закордонних справ України Сергія Лаврова за підсумками зустрічі з главою МЗС Ізраїлю Яїром Лапідом.

"Наша позиція ясна. Як тільки ми зафіксуємо чітко і недвозначно, що нормандський формат буде займатися ні чим іншим, крім виконання мінських домовленостей, а не спробою їх переписувати або втягувати в цей формат інші країни, як цього хоче Київ, навряд чи нам має сенсу збиратися", - заявив Лавров.

Статьи по теме
Лавров оголосив Арктику російською
Лавров оголосив Арктику російською

Глава МЗС Росії Сергій Лавров заявляє, що Арктика - це російська територія.
17.05 — 577

Лавров отреагировал на требования Санду вывести
Лавров отреагировал на требования Санду вывести "миротворцев" с Приднестровья

Министр иностранных дел России Сергей Лавров заявил, что Москва считает безответственными заявления избранного президента Молдовы Майи Санду о необходимости вывести российских миротворцев из Приднестровья.
02.12.20 — 663

Лавров посоветовал Киеву
Лавров посоветовал Киеву "вести себя правильно"

Украинская сторона мало внимания уделяет Контактной группе, где у нее есть возможность напрямую решать вопросы с Донецком и Луганском, отметил глава МИД РФ.  
26.04.20 — 929