Контракты.ua

536  —  03.09
В ніч на суботу ПриватБанк призупинить роботу всіх банкоматів і терміналів
В ніч на суботу ПриватБанк призупинить роботу всіх банкоматів і терміналів

У період проведення планових робіт з модернізації свого процесингового центру 4 вересня з 01-00 і до 06-00 годин ранку, банк короткочасно призупинить проведення транзакцій по картках, роботу Приват24 для фізичних осіб і Приват24 для бізнесу.

Про це повідомляє пресслужба фінустанови.

ПриватБанк повідомив про проведення планових робіт з модернізації свого процесингового центру, яка дозволить банку обробляти зростаюче число транзакцій і гарантувати надійну роботу у високий сезон купівельної активності.

Черговий етап модернізації процесингу запланований на 4 вересня 2021 року. Як завжди, банк проведе їх у нічний час, коли більшість клієнтів не проводять операцій і відпочивають.

У період проведення робіт 4 вересня з 01-00 і до 06-00 годин ранку, банк короткочасно призупинить проведення транзакцій по картках, роботу Приват24 для фізичних осіб і Приват24 для бізнесу. Під час технологічної паузи пройдуть і регламентні роботи в мережі банкоматів, терміналів самообслуговування і POS-термінальної мережі банку.

Починаючи з 7:00 ранку 4 вересня, обслуговування карток банку, Приват24 та мережа самообслуговування працюватимуть у звичайному режимі.

Статьи по теме
ПриватБанк перед
ПриватБанк перед "чорною п'ятницею" призупинить роботу всіх систем

У ніч на неділю, 7 листопада, ПриватБанк оновить програмне забезпечення процесингового центру. З 01-00 до 04-30 годин будуть припинені всі грошові перекази, а також припинена робота банкоматів і терміналів.
04.11 — 533

До ринку небанківських фінпослуг долучилися 34 компанії – НБУ
До ринку небанківських фінпослуг долучилися 34 компанії – НБУ

У вересні до ринку небанківських фінансових послуг долучилися 34 компанії, 22 учасники залишили його.
09.10 — 708

Сравнить кредиты онлайн – легко и просто
Сравнить кредиты онлайн – легко и просто

Онлайн займы – это отдельный вид кредитов, которые оформляются через Интернет. Сегодня услуга предоставляется огромнейшей численностью различных финансовых компаний. К примеру, онлайн кредит возможно быстро оформить с помощью Сервиса MyCredy. Займы от самых популярных кредиторов выдаются на лучших условиях и с необходимостью в предоставлении минимального пакета документации.
08.07 — 2396