Контракти.ua

772  —  28.08.21
За три дні Паралімпіади Україна виграла 22 медалі
За три дні Паралімпіади Україна виграла 22 медалі

На літніх Паралімпійських іграх у Токіо завершився третіій день змагань.

Україна у п'ятницю поповнила скарбничку нагород 13-ма медалями - 2-ма золотими, 7-ма срібними та 4-ма бронзовими, передає Укрінформ.

Зокрема, «золото» 27 серпня здобули Мар'яна Шевчук (пауерліфтинг, до 54 кг) та Анна Стеценко (плавання, 400 метрів, вільний стиль).

Загалом після трьох днів змагань наші паралімпійці вже мають 22 медалі (3, 13, 6). У неофіційному командному заліку українці за якістю медалей поки йдуть дев'ятими, а за кількістю нагород - четвертими.

Як повідомлялося, національна паралімпійська збірна України виступає в Токіо у 15-ти із 22-х видів спорту. Це - бадмінтон, веслування академічне, велосипедний спорт (трек, шосе), голбол, дзюдо, легка атлетика, теніс настільний, пауерліфтинг, параканое, паратриатлон, плавання, стрільба кульова, стрільба з лука, тхеквондо та фехтування на візках.

XVI літні Паралімпійські ігри триватимуть до 5 вересня.

Статьи по теме
Григорий Козловский, Александр Свищев, Владимир Матковский: лидеры спортивного меценатства
Григорий Козловский, Александр Свищев, Владимир Матковский: лидеры спортивного меценатства

Сегодня спорт в Украине перестал быть просто соревнованием за медали. Это мощный социальный лифт, инструмент мягкой дипломатии и фундамент здоровья нации. Пока страна преодолевает сложные испытания, на спортивной арене появляются новые лидеры, а определенные дисциплины выходят на пик популярности благодаря частным инициативам и системному подходу меценатов.
12.01 — 587

Григорій Козловський, Олександр Свіщов, Володимир Матківський: лідери спортивного меценатства
Григорій Козловський, Олександр Свіщов, Володимир Матківський: лідери спортивного меценатства

Сьогодні спорт в Україні перестав бути просто змаганням за медалі. Це потужний соціальний ліфт, інструмент м’якої дипломатії та фундамент здоров’я нації. Поки країна долає складні випробування, на спортивній арені з’являються нові лідери, а певні дисципліни виходять на пік популярності завдяки приватним ініціативам та системному підходу меценатів.
12.01 — 839

Зимова Олімпіада-2026: скільки ліцензій та в яких видах спорту вже здобула Україна
Зимова Олімпіада-2026: скільки ліцензій та в яких видах спорту вже здобула Україна

XXV зимові Олімпійські ігри відбуватимуться від 6 до 22 лютого в італійських містах Мілан і Кортіна-д'Ампеццо.
07.01 — 236