Контракты.ua

734  —  25.08.21
Лавров поскаржився на "приватизацію" Україною Дня хрещення Русі
Лавров поскаржився на

Сергій Лавров побоюється, що незабаром Новий рік можна буде відзначати тільки в Україні.

Глава МЗС РФ Сергій Лавров назвав саміт Кримської платформи "несправжнім заходом". Про це він заявив на брифінгу в середу, 25 серпня.

"Кримська платформа - несправжній захід. Справжнє - те, що я бачив сьогодні у Відні, коли покладав вінок до пам'ятника радянським воїнам, що визволили Відень. А по Криму ... Є люди, які хочуть займатися віртуальної політикою, вони нею і займаються. А якщо ми хочемо займатися реальною політикою, потрібно керуватися реаліями ", - сказав Лавров.
За його словами, він ознайомився з вимогами Кримської декларації і каже, що Росія готова виконати тільки одне - забезпечити доступ до Криму спостерігачів за дотриманням прав людини, але тільки на своїх умовах. За словами Лаврова, Росія неодноразово запрошувала спостерігачів ОБСЄ, ООН, Ради Європи.
"Більшість цих людей кажуть: ми з радістю, тільки повинні заїхати з материкової території України. Ми їх запитуємо: друзі, ви займаєтеся правами людини або політичними іграми?" - додав Лавров.
"Солідарність, проявлена ​​членами НАТО і Євросоюзу на позавчорашньому заході, який було схоже на спектакль, звичайно, нікуди не зникає. Ми нічого з цим зробити не можемо", - стверджує глава МЗС РФ.
Крім того, Лавров прокоментував указ Володимира Зеленського про День Української Держави, який буде відзначатися 28 липня - в День Хрещення Київської Русі-України.
"Україна нас, напевно, ще не раз порадує своїми рішеннями. Ось недавно було сказано, що вони приватизували День хрещення Русі. Хто знає, може скоро буде вирішено Володимиром Зеленським, що Новий рік можна відзначати тільки в Україні", - підсумував Лавров.

Статьи по теме
Путін ухвалив остаточне рішення про війну після обряду шаманів, яких привіз Шойгу – політолог
Путін ухвалив остаточне рішення про війну після обряду шаманів, яких привіз Шойгу – політолог

Російський політолог, який критикує президента РФ Володимира Путіна, Валерій Соловей розповів, що у Кремлі оточення диктатора готується до серйозних політичних проблем восени.
22.05 — 3041

Розвал країни, кінець РПЦ, війна: що чекає Росію після смерті Путіна
Розвал країни, кінець РПЦ, війна: що чекає Росію після смерті Путіна

Після кривавого вторгнення Росії в Україну 24 лютого багато хто почав бажати смерті президенту РФ Володимиру Путіну. Деякі люди вважають, що зі смертю диктатора жорстока війна проти нашої держави може припинитися. Але чи так це насправді? Чи достатньо смерті президента РФ, щоб імперські амбіції сусідської країни поменшали?
20.05 — 1232

"Батьківщина – не дупа президента": лідер ДДТ отримав протокол за слова проти війни

На лідера гурту ДДТ Юрія Шевчука склали протокол після концерту в Уфі 18 травня, де він розповів шанувальникам, "що таке Батьківщина", а також розмірковував про безглуздість війни в Україні.
20.05 — 529