Контракти.ua

587  —  25.08.21
Україна здобула перше "золото" на Параолімпіаді в Токіо
Україна здобула перше

Україна виборола перше "золото" на Параолімпіаді в Токіо. Його виграла плавчиня Єлизавета Мерешко.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Головною суперницею в боротьбі за "золото" була американка Елізабет Маркс, яка у кваліфікації встановила рекорд Параолімпійських ігор. У фіналі Маркс теж стартувала найкраще, але ближче до кінця дистанції її почала наздоганяти Мерешко - і зрештою змогла випередити.

Українка Єлизавета Мерешко фінішувала перша.

"Бронза" дісталася 17-річній Анні Гонтар - українка фінішувала третьою з часом 33.40. Ще одна українка - Вікторія Савцова - закінчила фінал на п'ятому місці.

Нагадаємо, фехтувальник Артем Манько виграв "срібло" у фехтуванні на візках.

Раніше шаблістка Євгенія Бреус здобула бронзову медаль, а плавець Антон Коль - "срібло".

Статьи по теме
Збірна України здобула
Збірна України здобула "золото" в командному багатоборстві на ЧЄ-2024 зі спортивної гімнастики

У боротьбі за перемогу українські гімнасти обійшли британців.
29.04 — 168

Український гімнаст вдруге за день здобув
Український гімнаст вдруге за день здобув "золото" на чемпіонаті Європи-2024

Ілля Ковтун після перемоги на паралельних брусах також тріумфував у вправах на перекладині.
29.04 — 159

Збірна України виграла перше
Збірна України виграла перше "золото" чемпіонату Європи-2024 зі спортивної гімнастики

Ілля Ковтун захистив звання чемпіона Європи у вправах на паралельних брусах.