Контракти.ua

522  —  10.08.21
Олімпіада-2020: українські спортсмени отримають майже $ 2 млн призових

Українським спортсменам, які завоювали медалі на Олімпійських іграх у Токіо, виплатять призові на суму 1,84 мільйона доларів. Виплати профінансують з держбюджету.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту.

На сьогодні в скарбничці України налічується 13 медалей: одна золота нагорода, три срібних і дев'ять бронзових.

За "золото" українські олімпійці отримають 125 тисяч доларів, за "срібло" - 80 тисяч, а за "бронзу" - 55 тисяч.

Золотим призером став Жан Беленюк (греко-римська боротьба).

Однак плавець Михайло Романчук та каноїстка Людмила Лузан отримають преміальних більше, ніж Беленюк. За срібні та бронзові медалі їм виплатять 135 тисяч доларів.

Бронзовим призеркам Анастасії Савчук і Марті Федіній (дует і команда з артистичного плавання) виплатять 110 тисяч доларів.

80 тисяч за срібло дістануться борцю Парвізу Насибову, каратистці Анжеліці Терлюзі, каноїстці Анастасії Четвериковій, боксеру Олександру Хижняку і велосипедистці Олені Стариковій.

Зазначимо, що медальний залік на Олімпіаді в Токіо виграла збірна США. Американські спортсмени завоювали на іграх у Токіо 39 золотих, 41 срібну і 33 бронзові медалі (загалом 113 нагород).

Статьи по теме
Природний відбір. Росія не змагатиметься на Олімпіаді-2024 в спортивній гімнастиці

Російські гімнасти втратили останні шанси завоювати олімпійські ліцензії на Ігри 2024 року в Парижі.
08.03 — 252

Україна виборола три нагороди на Кубку світу зі спортивної гімнастики

Збірна України виборола три нагороди на Кубку світу зі спортивної гімнастики, що проходить в єгипетському Каїрі.
20.02 — 211

Історичне досягнення: 18-річний українець виборов медаль чемпіонату світу з водних видів спорту

Олексій Середа здобув свою другу бронзову нагороду на поточній планетарній першості.