Контракти.ua

590  —  03.08.21
МЗС: Кримська платформа не буде щорічною
МЗС: Кримська платформа не буде щорічною

Саміт Кримської платформи не зможуть проводити щороку через нестачу грошей.

Про це заявила перший заступник міністра закордонних справ Еміне Джапарова, пише УНН.

За її словами, Президент Володимир Зеленський хоче зробити саміт щорічним, але держава не має достатньо ресурсів, аби кожен рік проводити такі масштабні заходи, хоча планує розглянути різні варіанти.

"Можливо, це буде високий сегмент у рамках ООН щороку у вересні, ГА ООН", - заявила Джапарова.

Водночас заступник міністра назвала розмір витрат на саміт, який відбудеться в цьому році. За її словами, зараз процес запуску необхідних процедур досі триває, всі гроші на фінансування саміту проходять через Міністерство культури та інформаційної політики.

Також Джапарова повідомила, що Кримську платформу вже запущено на нацрівні, триває підготовка фронт-офісу постпреда Президента України в Криму.

Статьи по теме
Проти України воюють громадяни 36 країн Африки, - глава МЗС
Проти України воюють громадяни 36 країн Африки, - глава МЗС

Проти України воюють щонайменше 1436 громадян з 36 африканських країн. Хоча фактична цифра бойовиків на боці армії РФ може бути більшою.
08.11 — 215

"Йдеться про виживання". МЗС пояснило, чому Україна відмовилась від обмежень на міни

Україна з 2005 року дотримувала положень Конвенції про заборону застосування, накопичення запасів, виробництва і передачі протипіхотних мін та про їхнє знищення (Оттавської конвенції). Проте вторгнення Росії поставило Україну у нерівну ситуацію, оскільки росіяни не підписували цей документ.
01.07 — 337

Росія готує бойові операції не лише в Україні, - Сибіга
Росія готує бойові операції не лише в Україні, - Сибіга

Росія планує проведення бойових операцій не лише в України. Кремль почав готувати стратегічні резерви.
13.06 — 276