Контракты.ua

236  —  01.08
Біткойн подорожчав до максимуму з середини травня
Біткойн подорожчав до максимуму з середини травня

Біткойн подорожчав у неділю, 1 серпня, до 42 606 доларів, найвищого рівня з 18 травня. Найбільша криптовалюта в світі продовжує набирати обертів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на агентство Bloomberg.

Біткойн, який протягом декількох тижнів мав тенденцію до зниження в порівнянні з рекордом середини квітня близько 65 тисяч доларів, тепер зростає більше тижня. Підтримуючі коментарі Ілона Маска і Кеті Вуд допомогли вивести його з тенденції до зниження. Допомогли також заяви Amazon, пов'язані з цифровими активами, і пов'язані з цим спекуляції.

Едвард Мойя, старший аналітик ринку Північної Америки в Oanda Corp., висловив застереження щодо недавнього ривка. "Роздрібний інтерес високий, тоді як інституційний інтерес дещо відстає і потребує нових схвалень", - сказав він.

"Буде не дивно, якщо біткойн розширить торговий діапазон від 30 тисяч до 42 тисяч доларів і спробує досягти 45 тисяч доларів. Однак для того, щоб перевищити 50 тисяч доларів, біткойнов будуть потрібні певні зусилля. Тільки остаточний прорив вище 50 тисяч доларів приверне нові потоки і сигналізує про зміну більш широкого напрямку ринку", - сказав Панкадж Балані, генеральний директор біржі криптодерівативів Delta Exchange.

Статьи по теме
Рада ухвалила закон про легалізацію криптовалюти
Рада ухвалила закон про легалізацію криптовалюти

Верховна Рада ухвалила у другому читані і в цілому законопроєкт №3637 «Про віртуальні активи», який встановлює в Україні механізм правового регулювання сфери віртуальних активів, що легалізує ринок криптовалюти.
08.09 — 132

Хакери вкрали криптовалюти на $610 мільйонів
Хакери вкрали криптовалюти на $610 мільйонів

Хакери здійснили атаку на платформу Poly Network, зробивши велику крадіжку криптовалюти на 610 мільйонів доларів США.
11.08 — 194

Bitcoin упал ниже $30 тысяч – в чем причина
Bitcoin упал ниже $30 тысяч – в чем причина

Самая популярная криптовалюта Bitcoin впервые за последние четыре недели опустилась ниже отметки 30 тысяч долларов.
21.07 — 284