Контракты.ua

587  —  30.07
Кабмін озвучив середню ціну за гектар землі
Кабмін озвучив середню ціну за гектар землі

За перший місяць повноцінної дії ринку землі в Україні середня ціна за гектар землі сільгосппризначення становить 40 тисяч грн.

Про це сказав міністр аграрної політики і продовольства Роман Лещенко, повідомляє прес-служба відомства в п'ятницю, 30 липня.

Місяць тому, коли запускали ринок землі, вас намагалися налякати масовим скуповуванням земель іноземцями, вагонами з чорноземом, які направляються на Схід, і агрохолдингами, які відберуть ваші землі. Протягом місяця роботи ринку, як я і обіцяв, не відбулося нічого подібного. Ринок працює, - зазначив міністр.

За його даними, за 30 днів від старту ринку землі підписана 2901 угода.

"Тобто, лише один з кожних 2000 власників землі розпорядився нею: продав або подарував", - зазначив Лещенко.

Він додав, що за перший місяць роботи ринку загальна площа проданих ділянок, щодо яких зареєстровано угоди, склала 5324 га, а сума угод - 210 млн гривень.

"За перший місяць роботи ринку землі середня ціна за український гектар складає 40 тисяч гривень. Найбільше землі придбали в Полтавській, Тернопільській і Кіровоградській областях. Але географія продажів - по всій країні", - зазначив Лещенко.

Статьи по теме
Шмигаль розповів про
Шмигаль розповів про "цифровий безвіз"

Якщо Україна повністю інтегрується і буде використовувати інструменти цифрового ринку з Євросоюзом, то зможе отримати 2,5-3,5 мільярдів доларів у товарах і до півмільярда вигод у послугах.
26.09 — 256

Кабмін проведе аналіз забезпечення громадян житлом
Кабмін проведе аналіз забезпечення громадян житлом

Верховна Рада доручила Кабінету міністрів України провести комплексний аналіз стану забезпечення українців житлом за категоріями в розрізі областей, міст, об'єднаних територіальних громад, відомств і в цілому по країні.
22.09 — 150

В Україні розмитнити авто можна буде через Дію
В Україні розмитнити авто можна буде через Дію

Кабінет Міністрів прийняв постанову, згідно з якою стартує експериментальний проект з розмитнення транспортного засобу через додаток державних послуг Дія.
15.09 — 203