Контракты.ua

348  —  30.07
Резніков назвав умову для імплементації "формули Штайнмаєра"
Резніков назвав умову для імплементації

Україна може піти на імплементацію так званої "формули Штайнмаєра" у своє законодавство, якщо це буде єдиною умовою для початку врегулювання ситуації на Донбасі. У самій процедурі імплементації немає жодних проблем.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв'ю "Інтерфакс Україна" віце-прем'єра, міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова.

За його словами, для імплементації формули треба вставити її в текст закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей", який діє з 2015 року і продовжується щороку.

"Немає ніяких проблем. Якщо це єдина умова, я впевнений Україна із задоволенням на неї піде", - зазначив Резніков.

Він також підкреслив, що нюанс в тому, що імплементацію "формули Штайнмаєра" має обговорювати політична підгрупа ТКГ, але російська сторона і запрошені представники окупаційних адміністрацій наполягають на тому, що український закон про особливий статус Донбасу треба переписати.

"Дилема: або ми не повинні їх слухати, а взяти й імплементувати "формулу Штайнмаєра" - тоді чи не буде це вважатися порушенням процедур "комплексу заходів"? Це питання до наших європейських партнерів - якщо ви просите нас імплементувати формулу на рівні глави держави - чи означає це, що треба припинити відповідні консультації в ТКГ? Що далі? Що зробить Кремль у відповідь для виконання своєї частини мінських угод? Питання риторичне", - додав Резніков.

Статьи по теме
Війна на Донбасі: шість обстрілів, є загиблий та поранений
Війна на Донбасі: шість обстрілів, є загиблий та поранений

Російсько-окупаційні війська 6 разів порушили режим припинення вогню, здійснивши прицільні обстріли позицій підрозділів Збройних Сил України.
вчера, 09:09 — 173

Україна задіяла на Донбасі всі свої контрснайперські групи, - Залужний
Україна задіяла на Донбасі всі свої контрснайперські групи, - Залужний

Всі контрснайперські групи, які є в Збройних силах України, задіяні на Донбасі. Вони знаходяться на передньому краї.
26.09 — 446

Російські військові не повертаються в пункти дислокації після навчань Захід-2021 — головнокомандувач ЗСУ
Російські військові не повертаються в пункти дислокації після навчань Захід-2021 — головнокомандувач ЗСУ

Українське командування не фіксує масового повернення батальйонно-тактичних груп армії Росії на місця постійної дислокації, незважаючи на завершення російсько-білоруських навчань Захід-2021.
25.09 — 211