Контракты.ua

215  —  29.07
МВС хоче передати поліції контроль за автоперевізниками
МВС хоче передати поліції контроль за автоперевізниками

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заявив, що Національна поліція приєднається до контролю за автоперевізниками. Також, за його словами, заплановано створення майданчиків автоматичної фіксації порушень габаритно-вагового контролю.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу МВС України.

"Ми досягли домовленості з керівництвом Міністерства інфраструктури щодо того, що поліція приєднається до захисту і збереження українських доріг", - сказав Монастирський на спільному засіданні Президії Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України та Національної ради реформ.

Міністр зазначив, що Нацполіції будуть передані функції контролю за дотриманням автоперевізниками вимог законодавства і норм на автомобільному транспорті.

"Це стосується як міжнародних автомобільних перевезень пасажирів і вантажів, так і внутрішніх перевезень, габаритного контролю, контролю за режимом праці та відпочинку", - додав він.

За його словами, також планується побудувати в Україні близько 100 високоточних майданчиків автоматичної фіксації порушень габаритно-вагових норм. Ці майданчики передбачається будувати коштом бюджетів місцевих громад.

Статьи по теме
Нацполіція розслідує махінації з газом на 5 млн євро
Нацполіція розслідує махінації з газом на 5 млн євро

Національна поліція України розслідує кримінальну справу щодо можливих шахрайських дій по заволодінню майном угорського трейдера Energy Strategy Kft на 5 млн євро групою українських компаній.
19.08 — 356

Начальник поліції Києва подав рапорт про відставку
Начальник поліції Києва подав рапорт про відставку

Начальник поліції Києва Андрій Крищенко подав рапорт про відставку. Період роботи на посаді глави столичної поліції він назвав непростим, "часом постійних викликів та кризових ситуацій, іноді трагедій та невдач і часто - успіхів".
11.08 — 276

В СБУ та Нацполіції створять
В СБУ та Нацполіції створять "департаменти війни"

У Службі безпеки України і Нацполіції будуть створені "департаменти війни", які займатимуться розслідуваннями злочинів, пов'язаних зі збройною агресією РФ.
06.08 — 211