Контракты.ua

211  —  29.07
Для Кримської платформи збирають сотні експертів
Для Кримської платформи збирають сотні експертів

Участь у роботі Кримської платформи вже підтвердили близько 180 експертів із 33 країн.

Про це повідомив у четвер, 29 липня, глава МЗС Дмитро Кулеба після підписання меморандуму з цього питання з благодійною організацією Фонд Східна Європа.

"Тема деокупації Криму об'єднає найбільшу в історії України глобальну експертну мережу аналітиків і вчених. У нас є вже майже 180 українських та іноземних експертів із 33 країн. І ці цифри будуть зростати", - сказав Кулеба.

Меморандум передбачає створення фондом Східна Європа окремої програми, яка підтримуватиме дослідницькі проекти незалежних аналітичних центрів з багатьох країн світу і громадянського суспільства, надавати інформаційну підтримку Кримській платформі, підтримувати заходи, конференції, семінари та круглі столи в її рамках.

"Переконаний, такий високий інтерес до мережі вже на старті свідчить, що експерти відчувають: Кримська платформа - це реальний механізм, який матиме довгострокові наслідки для України та світу", - сказав міністр.

Відзначається, що мережа об'єднає представників українських та іноземних неурядових організацій, аналітичних дослідницьких центрів і правозахисників, які досліджують весь спектр проблем російської окупації Криму.

Президент фонду Східна Європа Віктор Лях підкреслив, що Фонд поділяє цілі і завдання Кримської платформи. "Переконаний, що консолідація зусиль держави і громадянського суспільства сприятиме кращій поінформованості міжнародного співтовариства про реальну ситуацію в Криму та ефективну протидію всім негативним наслідкам російської окупації", - сказав він.

Статьи по теме
ООН не вистачає сміливості кинути виклик Росії – Кулеба
ООН не вистачає сміливості кинути виклик Росії – Кулеба

У ООН не вистачає сміливості кинути виклик Росії, організація повинна стати добром з кулаками.
25.09 — 252

Евакуації з Афганістану чекають близько ста українців
Евакуації з Афганістану чекають близько ста українців

На евакуацію з Афганістану очікують близько сотні українців.
24.09 — 299

Україна вимагає розширити санкції проти РФ через проведення виборів до Держдуми на Донбасі та в Криму
Україна вимагає розширити санкції проти РФ через проведення виборів до Держдуми на Донбасі та в Криму

Україна висловила протест Росії через проведення виборів до російської Державної Думи на території окупованого Криму та районів Донецької та Луганської областей. Україна розглядає такі дії як продовження грубих порушень Росією державного суверенітету і територіальної цілісності України.
17.09 — 168