Контракты.ua

403  —  28.07
Резніков про позбавлення громадянства за паспорт РФ: окупація - це окрема дискусія
Резніков про позбавлення громадянства за паспорт РФ: окупація - це окрема дискусія

Ініціатива про можливе позбавлення українського громадянства за добровільне набуття російського навряд чи буде застосована щодо українців у Криму та на окупованому Донбасі. У їхньому випадку не доводиться говорити про добровільне громадянство.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву віце-прем'єра, міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова в ефірі "Україна 24".

За його словами, велика кількість російських паспортів в українців в окупації не означає, що вони отримали їх добровільно.

"Багато хто з них робить це під примусом - це їхня стратегія виживання. Питання ставлення до другого громадянства, яке набуте під час перебування в якості заручника, - це предмет окремої дискусії, які ми хочемо нормувати в законі про перехідний період", - додав Резніков.

Статьи по теме
Бойовики двічі порушили
Бойовики двічі порушили "тишу" на Донбасі

У п'ятницю, 17 вересня, збройні формування Російської Федерації двічі порушили режим припинення вогню. В результаті ворожого вогню жоден український військовий не постраждав.
вчера, 18:46 — 173

Кількість порушень
Кількість порушень "тиші" на Донбасі у вересні зросла на 30%, - ОБСЄ

Протягом перших двох тижнів вересня на сході України фіксувалося в середньому 273 порушення режиму припинення вогню в день. Це на 30% більше, ніж у серпні.
вчера, 09:31 — 112

Війна на Донбасі: три обстріли, без втрат
Війна на Донбасі: три обстріли, без втрат

Протягом минулої доби, 15 вересня, в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано 3 порушення режиму припинення вогню.
16.09 — 122