Контракты.ua

186  —  27.07
Більшість українців не вважають себе одним народом з росіянами
Більшість українців не вважають себе одним народом з росіянами

Більшість українців на сьомому році російсько-української війни не погоджуються з твердженням президента РФ Владіміра Путіна проте, що росіяни та українці є «єдиним народом».

Про це свідчать дані опитування соціологічної групи «Рейтинг».

Так, 55% опитаних не погодилися із викладеною у статті Путіна заявою про те, що «росіяни та українці – один народ, який належить до одного історичного і духовного простору», 41%  із цим твердженням згодні.

На Сході, а також серед прихожан УПЦ МП з такою думкою погоджуються більше 60%. Серед мешканців Західного регіону, навпаки, більше 70% незгоді з цим. Більше 80% виборців «Опозиційної платформи-За життя», партій Євгена Мураєва і Анатолія Шарія погоджуються з тезою про «один народ».

Опитування проводилося 23-25 липня 2021 року в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Авдиторія: населення України віком від 18 років і старше.

Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 2,0%.

Статьи по теме
Бойовики двічі порушили
Бойовики двічі порушили "тишу" на Донбасі

У п'ятницю, 17 вересня, збройні формування Російської Федерації двічі порушили режим припинення вогню. В результаті ворожого вогню жоден український військовий не постраждав.
вчера, 18:46 — 173

Україна вимагає розширити санкції проти РФ через проведення виборів до Держдуми на Донбасі та в Криму
Україна вимагає розширити санкції проти РФ через проведення виборів до Держдуми на Донбасі та в Криму

Україна висловила протест Росії через проведення виборів до російської Державної Думи на території окупованого Криму та районів Донецької та Луганської областей. Україна розглядає такі дії як продовження грубих порушень Росією державного суверенітету і територіальної цілісності України.
вчера, 12:35 — 159

Війна на Донбасі: три обстріли, без втрат
Війна на Донбасі: три обстріли, без втрат

Протягом минулої доби, 15 вересня, в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано 3 порушення режиму припинення вогню.
16.09 — 122