Контракты.ua

280  —  25.07
"Газпром" не пропонував Україні купувати російський газ

Російський газовий монополіст "Газпром" у питанні продовження транзиту газу територією України не пропонував Києву напряму закуповувати газ. Коментарі голови правління "Газпрому" про обсяги транзиту після 2024 року стосувалися закупівель з боку Євросоюзу за новими контрактами.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ТАСС.

Повідомляється, що компанія виступила із заявою після слів голови "Нафтогазу України" Юрія Вітренка.

"Звертаємо увагу, що ніхто не пропонував Україні купувати російський газ. Коментар голови правління "Газпрому" Олексія Міллера адресований нашим партнерам з країн ЄС, в першу чергу - німецьким", - йдеться в повідомленні.

Також в компанії уточнили, що Міллер говорив про обсяги транзиту через Україну після 2024 року відповідно до нових обсягів закупівель російського газу компаніями країн ЄС за новими контрактами.

Статьи по теме
У Росії заявили про готовність постачати газ через Україну після 2024 року, але є умова
У Росії заявили про готовність постачати газ через Україну після 2024 року, але є умова

Росія готова постачати газ до Європи через Україну після закінчення контракту на транзит у 2024 році. Однак це залежить від європейських споживачів.
22.09 — 410

Путін продовжив дію російського ембарго
Путін продовжив дію російського ембарго

Президент РФ Володимир Путін продовжив санкції у відповідь проти низки західних країн. Відповідний указ він підписав у понеділок, 20 вересня.
20.09 — 228

Пєсков відкинув обговорення Криму й Донбасу
Пєсков відкинув обговорення Криму й Донбасу

Зустріч президентів України і РФ Володимира Зеленського та Володимира Путіна неможлива, якщо Київ хоче обговорювати Крим і Донбас.
13.09 — 194