Контракты.ua

987  —  15.07
Дев'ятикласниця вбила однолітка канцелярським ножем. Чи був у неї поплічник?
Дев'ятикласниця вбила однолітка канцелярським ножем. Чи був у неї поплічник?

Кацелярським ножем зарізали 14-річного хлопця на Житомирщині. Його тіло знайшли у закинутій будівлі. Головна підозрювана – дев'ятикласниця.

Бездиханне тіло 14-річного Данила знайшли у закинутій будівлі напередодні. З численними ножовими пораненнями в шию та груди. Хлопця розшукували усім селом майже добу.

«Цілий день люди дізналися, ніхто нічого робити не може, робота валиться з рук, це така НП, в світі такого нема», – каже сусідка.

Підозрювану поліцейські розшукали швидко. Це 15-річна однокласниця Данила, з якою, за словами друзів, хлопець часто спілкувався. Вона затримана.

«Ми знали, що вона там трошки може бути якась агресивна, але щоб до такого… я не думала, що вона може взагалі так зробити», – каже місцева мешканка.

У поліції кажуть, спершу дівчина переконувала, що Данило сам впав зі сходинок і помер. І лише згодом зізналася, що вбила знайомого канцелярським ножем.

Даня був середнім сином у сім’ї. Мав старшу та молодшу сестру. Навчався у восьмому класі, найбільше любив зарубіжну літературу. На похорон до Данила прийшли чи не усі односельчани, які досі не можуть повірити, що таке могло трапитися у їхньому селі.

Нині ж правоохоронці встановлюють, чи був ще хтось разом із дівчиною на місці вбивства. Адже місцеві не на камеру кажуть, що самотужки вбити хлопця вона не могла, до того ж її бачили з якимось другом. Якщо провину дівчини доведуть, їй загрожує до 15 років позбавлення волі – повідомили в новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

Статьи по теме
В Киеве убили полицейскую, уже задержали подозреваемую
В Киеве убили полицейскую, уже задержали подозреваемую

Правоохранители задержали подозреваемую в убийстве полицейской.
08.03 — 1968

В США произошло массовое убийство: среди погибших – беременная женщина
В США произошло массовое убийство: среди погибших – беременная женщина

Массовое убийство произошло в Соединенных Штатах в Индианаполисе. По меньшей мере, пять человек погибли в результате стрельбы в жилом доме. Среди погибших – беременная женщина.
26.01 — 731

Единственный выживший в бойне в Новоселицях: первое интервью
Единственный выживший в бойне в Новоселицях: первое интервью

Единственный выживший в бойне в Новоселицях Вадим Федюнин: «Я буду Захаренко ублюдком называть – он убил тех, кто ему помогал много лет». Вадим Федюнин, ветеран батальона имени Кульчицого, единственный, кто выжил 21 мая, когда в селе Новоселицы Житомирской области местный житель Анатолий Захаренко расстрелял 7 человек – компанию ветеранов и военнослужащих, приехавших на рыбалку на ставок. Это первое интервью Вадима после трагедии.
28.05.20 — 1861