Контракты.ua

1270  —  09.07
Міністр розповіла, кому підвищать пенсії з нового року
Міністр розповіла, кому підвищать пенсії з нового року

В Україні з 1 січня 2022 року зростуть пенсії в середньому на 40% у понад 30 тисяч осіб з інвалідністю з числа ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Про це заявила сказала міністр соціальної політики Марина Лазебна, повідомляє пресслужба міністерства.

«29 червня був прийнятий в цілому урядовий законопроєкт №4555 щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та осіб, які потерпіли від цієї катастрофи. Це дозволить з 1 січня 2022 року для понад 30 тисяч осіб з інвалідністю з числа ліквідаторів аварії на ЧАЕС підвищити пенсії в середньому на 40%», - сказала Лазебна.

За її словами, у наступному році також планується напрацювання рішення щодо додаткової пенсії за шкоду, заподіяну здоров’ю, на яке чекають 700 тисяч осіб.

Лазебна нагадала, що в цьому році підвищено розміри пенсій 10,5 млн пенсіонерів, зокрема, з 1 січня у зв’язку з підвищенням мінімальної зарплати підвищені мінімальні пенсії для осіб за 65 років, які мають страховий стаж 30-35 років, а з 1 березня проіндексовані пенсії на 11%.

Окрім того, зауважила вона, з 1 липня у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб підвищуються мінімальні пенсії, надбавка за понаднормовий стаж та інші надбавки та підвищення до пенсії.

Статьи по теме
Раді запропонували урізати виплати безробітним українцям
Раді запропонували урізати виплати безробітним українцям

Розмір допомоги по безробіттю в Україні будуть розраховувати за новими правилами. У зв'язку з цим деяким українцям уріжуть розмір допомоги по безробіттю.
19.09 — 623

Населення у вересні почало продавати долари
Населення у вересні почало продавати долари

За операціями населення з валютою у вересні відновилася чиста пропозиція іноземної валюти. Чистий продаж фізичними особами з початку місяця становив 30 млн доларів.
07.09 — 590

Українці залишаються без допомоги з безробіття
Українці залишаються без допомоги з безробіття

В Україні зменшується кількість безробітних, які отримують допомогу, однак це відбувається не шляхом зменшення рівня безробіття.
10.08 — 1126