Контракти.ua

984  —  25.06.21
Міненерго ще на місяць відклало зміну тарифів на електроенергію
Міненерго ще на місяць відклало зміну тарифів на електроенергію

Міністерство енергетики відклало на місяць запровадження нової моделі ПСО (покладання спеціальних обов'язків) на ринку електроенергію.

Про це повідомляє пресслужба Міненерго.

"Ситуація, що склалась на ринку електроенергії у травні-червні, повністю спотворює можливість адекватного прогнозування моделі фінансово стабільної роботи для учасників ПСО. Тому Міненерго неодноразово зверталось до НКРЕКП щодо необхідності термінового реагування. Частина заходів регулятором вже здійснена. Очікуємо на ухвалення найближчим часом наступних рішень, що допоможуть стабілізувати ринок. Вже у першій половині липня очікуємо побачити позитивні результати. Це створить умови для можливості використання об’єктивних даних для належного обрахунку моделі фінансової стабільності учасників ПСО для забезпечення тривалого стійкого ефекту. З огляду на зазначені фактори Міністерство енергетики ініціювало продовження терміну дії чинного ПСО до 1 серпня", - йдеться в повідомленні.

Міністр енергетики Герман Галущенко у минулу п'ятницю обіцяв, що оновлена модель ПСО буде представлена цього тижня.

Вона передбачає зміну тарифів на електроенергію для населення з 1 липня. Зокрема, для частини населення, яке споживає менше 100 кВт-год, тариф може бути знижено.

Нагадаємо, до 2021 року тариф на електроенергію для населення на перші 100 кВт-год на місяць становив 90 копійок (з ПДВ), а на наступні - 1,68 грн за кВт.

Статьи по теме
Тариф постачальника
Тариф постачальника "останньої надії" на ринку електроенергії зросте з 1 квітня

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) встановила новий рівень тарифу на послуги постачальника "останньої надії" на II квартал 2021 року. Тариф зріс 16,2%.
10.03.21 — 1238

В Нафтогазе назвали октябрьскую цену на газ: Сколько будем платить
В Нафтогазе назвали октябрьскую цену на газ: Сколько будем платить

В компании призывают украинцев в октябре застраховаться от возможного роста цен в зимний период.
29.09.20 — 1093

Депутаты хотят лишить Ахметова миллиардных льгот
Депутаты хотят лишить Ахметова миллиардных льгот

Отмена льгот коснется и других инвесторов "зеленой" энергетики.
14.01.20 — 929