Контракти.ua

1057  —  16.06.21
Окупанти на Донбасі відкриють "внутрішні кордони" наступного тижня
Окупанти на Донбасі відкриють

Закритий через пандемію COVID-19 так званий "внутрішній кордон" між окремими районами Донецької та Луганської областей відкриється наступного тижня. Це стало можливим після того, як окупаційна влада в Луганську посилила пропуск через свій КПВВ на Станицю Луганську.

Про це заявив ватажок донецьких окупантів Денис Пушилін, передають сепаратистські ЗМІ.

"Питання вирішене. Наступного тижня, я думаю, ми зможемо відкрити "кордон", - заявив він.

За його словами, це стало можливим після того, як окупанти з луганської сторони "перейшли на контрольований пропуск людей з України через штаб".

Зазначимо, бойовики влаштували " внутрішній кордон "на адміністративних кордонах Донецької та Луганської областей і здійснюють пропуск через так звані пункти "Дебальцеве", "Сніжне", "Нікішине" і "759-й км траси М-03".

Статьи по теме
Окупанти в Криму ще більше посилили
Окупанти в Криму ще більше посилили "бан" на продаж бензину

У тимчасово окупованому Криму посилили обмеження на продаж бензину. Тепер один водій може купити тільки до 20 літрів палива.
02.10 — 314

Агенти
Агенти "Атеш" провели чергову диверсію на залізниці РФ: якої шкоди зазнали окупанти

Партизани "Атеш" провели успішну диверсію на залізниці в Карачаєво-Черкеській Республіці Росії.
14.09 — 344

Російські
Російські "клешні" біля Добропілля вдалося відсікти: окупанти в оточенні

Групи російських солдатів, які залишаються в посадках, відрізані від постачання і основних сил.
31.08 — 284