Контракты.ua

211  —  16.06
На боротьбу з COVID пропонують виділити ще 1,4 млрд грн
На боротьбу з COVID пропонують виділити ще 1,4 млрд грн

Кабінет міністрів запропонує Верховній Раді виділити ще 1,4 млрд грн на програму боротьби з коронавірусом і закупівлю вакцин. Відповідний законопроект схвалили в середу, 16 червня.

"Додаткові 1,4 млрд грн будуть спрямовані до спеціального фонду бюджету від розмитнення автомобілів на єврономерах. Вчора почав діяти відповідний порядок пільгового розмитнення. Ті, хто ним скористається, будуть чітко розуміти, що ці кошти пішли на боротьбу з пандемією", - написав прем'єр єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram.

Шмигаль нагадав, що загалом в Україні є домовленості на поставку більш ніж 40 млн доз у 2021 році. Частина цих поставок вже оплачена, а щодо іншої частини вносяться аванси.

Статьи по теме
Кабмін озвучив середню ціну за гектар землі
Кабмін озвучив середню ціну за гектар землі

За перший місяць повноцінної дії ринку землі в Україні середня ціна за гектар землі сільгосппризначення становить 40 тисяч грн.
30.07 — 389

На КПВВ на Донбасі запустять безкоштовний транспорт
На КПВВ на Донбасі запустять безкоштовний транспорт

Кабінет Міністрів запустить безкоштовні перевезення для українців, які перетинають лінію розмежування з тимчасово непідконтрольними територіями Криму, Луганської та Донецької областей.
28.07 — 244

Змінено умови роботи шкіл після виходу із
Змінено умови роботи шкіл після виходу із "зеленої" зони

Кабмін змінив умови роботи шкіл після виходу із "зеленої" зони карантину. Продовжити роботу зможуть тільки ті освітні установи, в яких вакциновані 80% співробітників.
28.07 — 307