Контракты.ua

252  —  15.06
Окупанти на Донбасі закривають школи та училища, - Денісова
Окупанти на Донбасі закривають школи та училища, - Денісова

Окупаційна влада в окремих районах Донбасу закриває школи і профтехучилища, технікуми і вузи. На цей гож заплановано істотне скорочення числа навчальних закладів.

Про це в Telegram повідомила омбудсмен Людмила Денисова.

За її словами, в 2021 році на окупованому Донбасі будуть закриті і оптимізовані Свердловський ПРОФЕСІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ, Свердловський коледж кулінарної майстерності, Стахановський педагогічний коледж, Луганський професійно-технічний коледж, Коледж технологій і дизайну і коледж Луганського державного педагогічного університету, Ясинуватський коледж Донецької Академії управління.

Також у містах Луганськ, Антрацит, Слов'яносербськ, Красний Луч і Свердловськ будуть закриті 5 шкіл, ще 3 - реорганізовані.

"Це призведе до порушення права на освіту дітей, які проживають на тимчасово окупованих територіях і не мають можливості виїхати на підконтрольну уряду України територію", - зазначила Денисова.

Вона також закликала місії ООН та ОБСЄ відреагувати на ці факти.

Статьи по теме
Резніков про позбавлення громадянства за паспорт РФ: окупація - це окрема дискусія
Резніков про позбавлення громадянства за паспорт РФ: окупація - це окрема дискусія

Ініціатива про можливе позбавлення українського громадянства за добровільне набуття російського навряд чи буде застосована щодо українців у Криму та на окупованому Донбасі. У їхньому випадку не доводиться говорити про добровільне громадянство.
28.07 — 318

На КПВВ на Донбасі запустять безкоштовний транспорт
На КПВВ на Донбасі запустять безкоштовний транспорт

Кабінет Міністрів запустить безкоштовні перевезення для українців, які перетинають лінію розмежування з тимчасово непідконтрольними територіями Криму, Луганської та Донецької областей.
28.07 — 211

Експерт пояснив, чому вибори за
Експерт пояснив, чому вибори за "формулою Штайнмаєра" неприпустимі

Вибори на тимчасово окупованих територіях сходу України не можна проводити за "формулою Штайнмаєра", яка передбачає неприпустимі для України умови проведення голосування.
28.07 — 159