Контракты.ua

287  —  14.06
Путін звинуватив Україну в нібито підтягуванні техніки на Донбас
Путін звинуватив Україну в нібито підтягуванні техніки на Донбас

Президент Росії Володимир Путін звинуватив Україну в підтягуванні військовослужбовців і військової техніки на Донбас. Він додав, що частину американського контингенту перекинули до південних кордонів РФ.

Про це йшлося в його інтерв'ю телеканалу NBC, зміст якого наводить прес-служба Кремля.

"Сама Україна постійно підтягувала так, по-моєму, і зараз продовжує ще - і особовий склад, і військову техніку в район конфлікту на південному сході України, до Донбасу",- заявив він.

Путін додав, що зараз проходять навчання через що частину американських військових перекинули до південного кордону РФ.

"А ось що відбувається зараз: зараз на наших південних кордонах відбуваються навчання Defender Europe. 40 тисяч особового складу, 15 тисяч одиниць військової техніки, частина з них перекинута з Американського континенту прямо до наших кордонів. Ми перекинули свою техніку до американських кордонів? Ні. А що ви хвилюєтеся?",- заявив він.

Нагадаємо, раніше Путін заявив, що російські війська стягнули до кордону України, оскільки РФ проводить військові навчання на своїй території.

Статьи по теме
"Газпром" не пропонував Україні купувати російський газ

Російський газовий монополіст "Газпром" у питанні продовження транзиту газу територією України не пропонував Києву напряму закуповувати газ. Коментарі голови правління "Газпрому" про обсяги транзиту після 2024 року стосувалися закупівель з боку Євросоюзу за новими контрактами.
25.07 — 186

РФ продовжить транзитний контракт
РФ продовжить транзитний контракт "в разі попиту"

У МЗС Росії головною умовою продовження транзиту газу через Україну після 2024 року вважають наявність попиту. Таку відповідь дав заступник голови МЗС РФ Олександр Грушко.
22.07 — 252

Кремль оцінив угоду щодо Північного потоку-2
Кремль оцінив угоду щодо Північного потоку-2

У Москві уважно вивчили текст угоди між США і Німеччиною щодо газопроводу Північний потік-2. У тексті є положення, з якими Росія не може погодитися, однак деякі положення в Кремлі "готові вітати".
22.07 — 367