Контракты.ua

268  —  14.06
Путін назвав НАТО "рудиментом холодної війни"
Путін назвав НАТО

Президент Росії Володимир Путін назвав НАТО пережитком холодної війни. Він заявив, що йому незрозуміло, "навіщо він існує сьогодні".

Про це Путін сказав в інтерв'ю телеканалу NBC, розшифровка якого оприлюднена на сайті Кремля.

"Що стосується НАТО, я вже багато разів говорив: це рудимент холодної війни. НАТО народилася в епоху холодної війни, але навіщо вона існує на сьогоднішній день, не дуже зрозуміло. Був момент, коли говорили про те, що вона трансформується, ця організація, тепер вже якось про це призабули", - сказав Путін.

За його словами, Росія виходить з того, що НАТО - це військова організація і союзники Сполучених Штатів.

Статьи по теме
"Газпром" не пропонував Україні купувати російський газ

Російський газовий монополіст "Газпром" у питанні продовження транзиту газу територією України не пропонував Києву напряму закуповувати газ. Коментарі голови правління "Газпрому" про обсяги транзиту після 2024 року стосувалися закупівель з боку Євросоюзу за новими контрактами.
25.07 — 186

РФ продовжить транзитний контракт
РФ продовжить транзитний контракт "в разі попиту"

У МЗС Росії головною умовою продовження транзиту газу через Україну після 2024 року вважають наявність попиту. Таку відповідь дав заступник голови МЗС РФ Олександр Грушко.
22.07 — 252

Кремль оцінив угоду щодо Північного потоку-2
Кремль оцінив угоду щодо Північного потоку-2

У Москві уважно вивчили текст угоди між США і Німеччиною щодо газопроводу Північний потік-2. У тексті є положення, з якими Росія не може погодитися, однак деякі положення в Кремлі "готові вітати".
22.07 — 367