Контракты.ua

2364  —  13.06
Путін назвав мету зустрічі з Байденом
Путін назвав мету зустрічі з Байденом

Президент Росії Володимир Путін хоче відновити особисті контакти за підсумками зустрічі з американським лідером Джо Байденом за підсумками зустрічі в Женеві.

Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу Росія 1, повідомляє ТАСС в неділю, 13іюня.

"Планується відновити наші особисті контакти, відносини, налагодити прямий діалог, створити реально функціонуючі механізми взаємодії за тими напрямками, які представляють взаємні інтереси", - сказав президент РФ.

За словами Путіна, саміт РФ - США в Женеві 16 червня можна буде вважати немарним, якщо вдасться створити механізми взаємодії за різними напрямками.

Серед питань, що становлять взаємний інтерес, він назвав стратегічну стабільність, тему регіональних конфліктів, природоохоронні заходи та турботу про екологію в цілому, в глобальному сенсі, а також співробітництво в галузі економіки.

"Якщо ми після цієї зустрічі створимо механізми роботи за всіма цими напрямками, мені здається, було б уже добре. Можна було б сказати, що зустріч пройшла недаремно", - сказав Путін.

При цьому він закликав не спокушатися зниженням негативної риторики з боку США на адресу Росії напередодні саміту.

"Напередодні зустрічей на вищому рівні обидві сторони завжди намагаються знизити якусь негативну риторику для того, щоб створити відповідну сприятливу обстановку для роботи. Тут немає нічого особливого. Я б тут не тішився нічим", - зазначив російський лідер.

За його словами, це прояв "професійного підходу" з боку США. "Ми зі свого боку теж це робимо", - наголосив Путін.

Статьи по теме
С августа россияне не смогут получить визы в США - посол Салливан
С августа россияне не смогут получить визы в США - посол Салливан

После первого августа Соединенные Штаты перестанут оказывать консульские услуги в России.
28.06 — 546

Путін погрожує
Путін погрожує "вибити зуби" тим, хто спробує "відкусити" Сибір

Російський президент Володимир Путін заявив, що "виб'є зуби" тим, хто спробує "відкусити" Сибір від Росії. Свої права на цей регіон Москва готова відстоювати силовими методами.
20.05 — 1299

У Міноборони РФ пояснили нарощування військ Південного військового округу
У Міноборони РФ пояснили нарощування військ Південного військового округу

Росія нарощує бойові можливості військ Південного військового округу (ЮВО). Це роблять начебто "через спроби НАТО протидіяти нормалізації обстановки в ряді країн Закавказзя та Близького Сходу".
20.04 — 556