Контракты.ua

164  —  13.06
Кулеба виключив переговори Зеленського з "ЛДНР"
Кулеба виключив переговори Зеленського з

Президент Володимир Зеленський не піде на прямі переговори з представниками самопроголошених "ЛНР" і "ДНР" навіть заради зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним.

Про це заявив глава вітчизняного МЗС Дмитро Кулеба в ефірі телеканалу Україна 24.

"Президент України не буде зустрічатися невідомо з ким. Це я кажу про представників так званих "ЛДНР". Їх місце визначено - тільки в ТКГ в статусі запрошених осіб", - уточнив міністр.

При цьому він зазначив, що організувати зустріч українського та російського лідерів надзвичайно складно, і додав, що сторони ще не прийшли до обговорення місця проведення переговорів.

"Але якщо ми побачимо, що ми на цій зустрічі дійсно зможемо вирішити питання, необхідні для припинення війни в Україні, російської агресії проти України і відновлення нашої територіальної цілісності, ми, безумовно, не пошкодуємо сил, щоб така зустріч відбулася", - наголосив Кулеба.

Статьи по теме
РНБО затвердила стратегію зовнішньополітичної діяльності України
РНБО затвердила стратегію зовнішньополітичної діяльності України

Рада національної безпеки і оборони (РНБО) затвердила стратегію зовнішньополітичної діяльності України. Подібний документ з'явився вперше.
30.07 — 181

МЗС закликало українців не їхати на курорти в Туреччині
МЗС закликало українців не їхати на курорти в Туреччині

Міністерство закордонних справ України закликало громадян утриматися від поїздок в уражені стихією регіони Туреччини, серед яких популярні курорти.
30.07 — 260

Для Кримської платформи збирають сотні експертів
Для Кримської платформи збирають сотні експертів

Участь у роботі Кримської платформи вже підтвердили близько 180 експертів із 33 країн.
29.07 — 164